وزیر علوم: زمان بازگشایی دانشگاه‌ها، وضعیت عفاف و حجاب مناسب نبود/ ظرف ۳ماه وضعیت عفاف و حجاب در دانشگاه تهران تغییر کرد

فارس نوشت:وزیر علوم گفت:ظرف ۳ماه وضعیت عفاف و حجاب در دانشگاه تهران تغییر کرد. در زمان بازگشایی دانشگاه‌ها، وضعیت عفاف و حجاب مناسب نبود.

زلفی گل به وضعیت عفاف و حجاب در دانشگاه تهران اشاره کرد و افزود: در زمان بازگشایی دانشگاه‌ها وضعیت عفاف و حجاب در دانشگاه تهران وضعیت مناسبی نبود، اما ظرف سه ماه با تلاش‌هایی که صورت گرفت وضعیت عفاف و حجاب در این دانشگاه تغییر کرده و این مسئله‌ای است که نظام باید آن را بداند، چون این دانشگاه‌ها هستند که فرهنگ ایرانی اسلامی را ترویج می‌کنند به هر روی اگر می‌خواهیم حجاب و عفاف را در جامعه ترویج کنیم جای آن در دانشگاه است.

زلفی گل با بیان اینکه باید در قالب برنامه‌های متنوع فرهنگی نظیر اردوهای طرح هجرت، اردوهای راهیان نور، راهپیمایی اربعین و اردوهای راهیان پیشرفت باید سلایق مختلف را تحت پوشش قرار بدهیم، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های خوبی که از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شد اعزام هزار نفر از دانشجویان برتر کنکور به مشهد مقدس بود. در واقع در قالب این برنامه نهاد رهبری نخبه‌ترین افراد را به زیارت امام رضا علیه السلام برد و ما نیز در حد توان خود در خدمت نهاد بودیم.

۴٧۴٧

کد خبر 1641085

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =