انعقاد تفاهم نامه فیمابین شرکت شهرکهای صنعتی وسازمان نظام مهندسی استان چهارمحال وبختیاری

به‌منظور ترویج مقرّرات ملّی ساختمان و هم‌چنین رعایت اصول و ضوابط ساخت‌وساز ابلاغی از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران؛ تفاهم‌نامه‌ی همکاری فی‌مابین شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین استان چهارمحال وبختیاری، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری ، با اعلام این خبر ، گفت : رشد کیفی ساخت‌وسازها در محدوده‌ی شهرک‌ها و نواحی صنعتی مستقر در سطح استان ، اعمال تخفیف در ارایه‌ی خدمات مهندسی و هم‌چنین تعامل در جهت آموزش و ارتقای سطح علمی نیروهای متخصّص از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه در راستای توسعه‌ی صنعتی استان است.

حمیدرضا فلّاح افزود : شرکت شهرک‌های صنعتی مرجع صدور مجوز ساخت برای ساخت‌وساز واحدهای مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان است و متولّیان بر اساس تفاهم‌نامه پس از معرّفی به سازمان نظام مهندسی ، می‌توانند از تخفیفات لازم برخوردار شوند.

وی اظهار داشت : بر همین اساس برای انجام خدمات مهندسی و مشاوره‌ای پیرامون پروژه‌های عمرانی شرکت شهرک‌های صنعتی که در پیوند با اعتبارات دولتی تعریف می‌شوند ؛ اشخاص حقیقی یا حقوقی صاحب‌صلاحیت از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ، معرّفی می‌شوند.

فلاح تصریح کرد : تفاهم‌نامه منعقده مشمول کلیه‌ی پروژه‌های مورد تایید شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری است و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نیز نقشه‌ها را بر اساس مقرّرات داخلی و ضوابط ساخت‌وساز این شرکت، تهیه خواهد کرد.

46

کد خبر 1641535

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =