بازدید سردار اشتری از مرزبانی: تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی در مرزها مستقر می‌شود

تسنیم نوشت: فرمانده کل انتظامی کشور به تزریق تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی در مرزها اشاره کرد و گفت: امیدواریم با این اقدام قدرت عمل همکاران ما در مرزبانی افزایش پیدا کند و تا پایان سال تجهیزات بیشتری در اختیار مرزبانان قرار خواهد گرفت.

سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از نقطه صفر مرزی حوزه هنگ زاهدان اظهار داشت: همکاران بنده در فرماندهی مرزبانی با آمادگی کامل مشغول به حراست از مرزهای میهن اسلامی ایران هستند و امنیت کامل و با ثباتی را در مرزها مهیا کرده‌اند.

فرمانده کل انتظامی کشور در ادامه به تزریق تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی در مرزها اشاره کرد و افزود: با ورود تجهیزات و امکانات اپتیکی و فنی مدرن به مرز و مجموعه مرزبانی، قدرت عمل همکاران افزایش پیدا کرده و انشالله تا پایان سال تجهیزات بیشتری در اختیار مرزبانان قرار خواهد گرفت. امروز به برکت خون شهدا و حضور رزمندگان اسلام و مرزبانان مشکل خاصی در مرزها نداریم.

وی ضمن تشکر از همراهی و همکاری مرزنشینان بیان داشت: مرزداران واقعی مرزنشینان هستند و با همکاری و همراهی خود باعث دلگرمی و افزایش روحیه همکاران بنده شده است تا بتوانند بهتر خدمت رسانی کنند.

فرمانده کل انتظامی کشور اظهار داشت: هم در بعد امنیتی و هم خدمات‌رسانی تلاش همکاران بنده این است که به مردم شهرهای مرزی کمک کنند و الحمد الله یک هماهنگی خوبی بین مردم، مرزبانان و مرزداران به وجود آمده و امیدواریم که بتوانیم بیش از گذشته خدمتگزار مردم باشیم.

وی گفت: امروز انتظامی جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه، مهربانانه و هوشمندانه در کنار مردم و برای ارتقاء امنیت، حفاظت از جان، مال و ناموس آنها مشغول خدمت هستند و ان شاالله این راه را با قوت ادامه می‌دهیم.

بیشتر بخوانید:

جزئیات بیشتر از سرقت در شعبه دانشگاه بانک ملی

افشاگری جدید از جزییات سیسمونی گیت و سفر خانواده قالیباف به ترکیه

۲۳۳۲۳۱

کد خبر 1641867

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =