پشت پرده منتفی شدن حضور الکس نوری در استقلال

باوجود اینکه مدیران استقلال مدعی هستند الکس نوری گزینه اصلی آنها نبود، اما مذاکرات و توافقات ابتدایی با این مربی را هم تکذیب نکردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در حالی که دو هفته از جدایی فرهاد مجیدی از استقلال می‌گذرد، مدیران این باشگاه هنوز مربی جدید خود را انتخاب و معرفی نکرده‌اند تا به نظر آید پروسه انتخاب مربی برای تیمی که باید از عنوان قهرمانی‌اش دفاع کند قدری به درازا کشیده است.

الکس نوری مربی دو رگه ایرانی - آلمانی یکی از گزینه‌هایی بود که در هفته گذشته حضور در این تیم بسیار جدی به نظر می‌رسید و حتی گفته می‌شد توافق نهایی حاصل شده و تنها یک امضا تا نهایی شدن این توافق باقی مانده، که به یکباره حضور وی نیز منتفی اعلام شد.

با اینکه مدیران استقلال مدعی هستند الکس نوری گزینه اصلی و نهایی آنها نبود، اما مذاکره و حتی توافق تلویحی با این مربی هم هرگز تکذیب نشد تا این باور که نوری می‌توانست جانشین فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال باشد همچنان وجود داشته باشد.

نوری که در کلیات و بسیاری از جزییات با نمایندگان استقلال توافق کرده بود، به دلایلی که عمده آن (در اظهار نظرهای غیر رسمی) مسائل مالی عنوان شد از توافق نهایی دور شد.

رسانه‌ای شدن نام الکس نوری منجر به ورود برخی از ایجنت‌ها به این نقل و انتقال شد و مشخصاً یک ایجنت خاص با دخالت غیر رسمی در این مذاکرات مدعی شد قادر است رقم مورد توافق نوری و باشگاه استقلال را افزایش دهد. این اتفاق روی نقطه نظرات مالی گزینه مورد نظر استقلالی‌ها تاثیر گذار بود که در نهایت منجر به منتفی اعلام شدن این نقل و انتقال و طولانی‌تر شدن پروسه انتخاب سرمربی برای آبی پوشان شد.

همین تجربه ناموفق باعث شد تا با دستور مدیرعامل استقلال نام گزینه‌های بعدی تا حصول توافق نهایی و امضای پیش قرارداد کاملاً محرمانه باقی بماند تا از تکرار چنین اتفاقاتی جلوگیری شود.

256 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1642473

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =