۰ نفر
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۴
درسی که رحیم استرلینگ از لیورپول گرفت

ورزش سه نوشت:رحیم استرلینگ که آینده‌اش در منچسترسیتی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، نشان داده که از اشتباهات خود در زمان جدا شدن از لیورپول درس گرفته است.

زمانی که رحیم استرلینگ جوان به لیورپول پیوست و توانست خودش را به‌عنوان ستاره‌ای آینده‌دار مطرح کند، سرمربی وقت لیورپول، برندن راجرز، از او به‌عنوان یکی از بهترین جوان‌های فوتبال اروپا یاد کرد.

درسی که رحیم استرلینگ از لیورپول گرفت

ولی رحیم می‌خواست لیورپول به اندازه یکی از جوان اول‌های فوتبال اروپا به او دستمزد بدهد. در نتیجه روزهای تلخی برای استرلینگ آغاز شد که در نهایت به جدایی او از آنفیلد انجامید.

شرایط برای استرلینگ وقتی بدتر شد که او به تیمی پیوست که رقیب مستقیم لیورپول بود: منچسترسیتی.

حالا که هفت سال از آن روزها می‌گذرد، رحیم استرلینگ می‌خواهد ثابت کند که درس‌هایش را آموخته و حالا می‌تواند از منچسترسیتی جدا شود بدون اینکه اعتبارش را خدشه‌دار کند. استرلینگ که دیگر در سیتی بازیکن فیکس نیست احتمالا در این تابستان اتحاد را ترک خواهد کرد. به نظر می‌رسد مقصد احتمالی او چلسی باشد.

درسی که رحیم استرلینگ از لیورپول گرفت

با اینکه یک سال از قرارداد استرلینگ با سیتی باقی مانده ولی او می‌خواهد در تیمی بازی کند که بازیکن کلیدی باشد. رسیدن به این هدف در سیتی دشوار به نظر می‌رسد چرا که پپ گواردیولا و سیاست استفاده چرخشی از بازیکنانش در فصل گذشته باعث شده بود استرلینگ دیگر ستاره کلیدی سیتیزن‌ها نباشد و حداکثر در حد یک ستاره ظاهر شود و نه ستاره کلیدی.

251 251

کد خبر 1643749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =