امیدوارم استقلال با ساپینتو هم نتایج درخشانی کسب کند

سرپرست تیم استقلال گفت: امیدوارم هرکسی بعد از این اداره امور استقلال را به عهده می‌گیرد، روند فصل قبل را ادامه بدهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بیژن طاهری در حاشیه مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی جدید استقلال، درباره اینکه آیا قرار است فصل آینده هم به عنوان سرپرست این تیم فعالیت کند، اظهار داشت: فعلا در خدمت این تیم هستم.

وی درمورد انتخاب ساپینتو و اینکه با توجه به قهرمانی استقلال با فرهاد مجیدی، انتظارات از سرمربی جدید این تیم زیاد است، گفت: همیشه فوتبال یک جور نیست و اتفاقات زیادی در آن می‌افتد. یک سال هم این اتفاق افتاد و استقلال چنین نتایج درخشانی گرفت. امیدوارم هرکسی بعد از این اداره امور تیم را به عهده می‌گیرد، همین روند را ادامه بدهد. سال گذشته هم کسی فکر نمی کرد این تیم چنین نتایجی بگیرد.

سرپرست استقلال درخصوص اینکه پیش از شروع فصل قبل گفت امسال این تیم قهرمان می‌شود و این اتفاق هم افتاد و برای فصل جدید چه پیشبینی‌ای دارد، توضیح داد: تیم قهرمان کارش سخت‌تر از تیم‌های دیگر است. مقامی را روی دوش دارد که همه توقع دارند آن را تکرار کند. فوتبال به دلیل غیرقابل پیشبینی بودن جذاب است. کار ما سخت است و امیدوارم همه چیز به خوبی و خوشی بگذرد.

طاهری درباره حضورش در مراسم معارفه ساپینتو به این معنی است که در استقلال ماندگار است، تصریح کرد: توکل بر خدا. به قول بچه‌های پیشکسوت، من و همه پیشکسوتان دیگر فرزند استقلال هستیم و هرکسی در پست سرپرستی باشد، تلاش می‌کند این تیم موفق باشد و ما هم به او کمک می‌کنیم.

258 258

کد خبر 1643988

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =