گران شدن بلیت هواپیما صحت ندارد

رییس ستاد مدیریت بحران کیش گفت: به منطور آسایش خاطر کیشوندان تمهیدات لازم برای افزایش پروازها از این جزیره به نقاط مختلف کشور انجام شده است.

به گزارش خبرآنلاین، سعید پورزادی در جلسه مدیریت ستاد بحران کیش با اشاره به اینکه در زلزله صبح امروز هیچ کدام از زیرساخت های فرودگاه و بندرگاه جزیره آسیب ندیده است اظهارکرد: شایعه ای در فضای مجازی مبنی بر گران شدن بلیط های هواپیماها مطرح شده بود که این موضوع صحت ندارد.

وی با بیان اینکه از صبح امروز سعی شده با همکاری سازمان هواپیمایی و شرکت های خدمات هوایی پروازهای فوق العاده ای جهت خروج کیشوندانی که نگران هستند دایر شده، گفت که دست اندرکاران هم اکنون در حال فروش بلیط ها هستند تا از ساعت یک تا هفت بامداد روز یکشنبه نسبت به حمل و نقل مسافران اقدام کنند.
وی با تاکید براینکه مردم با وقوع زلزله که البته قابل پیش بینی نیست در کنار رعایت موارد ایمنی آرامش خود را به صورت کامل حفط کنند، افزود: برای ارائه خدمات مناسبت تر در مواقع ضروری تامین ۱۱ آمبولانس با همکاری وزارت کشور و تامین بالگردها با همکاری نهادهای مختلف امدادی هماهنگی های لازم انجام شده تا در سریع ترین زمان ممکن در جزیره مستقر شوند.
پورزادی یادآور شد: تمهیدات لازم در خصوص ذخیره آذوقه، سوخت و کالاهای اساسی و همچنین اسکان موقت کیشوندان در این جزیره انجام شده است و از از این حیث نگرانی وجود ندارد.

46

کد خبر 1645029

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =