اعلام زمان ثبت‌نام انتخابات فدراسیون فوتبال

زمان ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام شد که این نفرات باید با مراجعه به سامانه اعلام شده، ثبت‌نام خود را انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسن کامرانی‌فر دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره برگزاری نشست مشترک با اعضای کمیته‌های بدوی و استیناف انتخابات فدراسیون اظهار داشت: پیرو مصوبه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال که دهم خرداد برگزار شد، مقرر شد مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال برای انتخاب برخی از اعضای هیئت رئیسه که شامل رئیس، نایب رئیس اول، نایب رئیس دوم و نماینده باشگاه‌ها در هیئت رئیسه فدراسیون خواهد بود، در تاریخ ۸ شهریور ماه برگزار شود و اقدامات لازم در این زمینه صورت بگیرد. به دنبال انجام این امر فدراسیون فوتبال مقدمات کار خود را مطابق اساسنامه و مقررات انتخاباتی آغاز کرده و برای انجام آن برنامه، زمان‌بندی دقیقی شامل تمامی مواعد انتخاباتی تهیه و به کلیه مبادی مربوطه ارجاع شده است.

وی ادامه داد: بسیاری از فعالیت‌های مربوط به برگزاری انتخابات بر عهده کمیته‌های مرتبط فدراسیون شامل کمیته‌های بدوی و استیناف انتخابات است که آغاز شده و با توجه به فاصله زمانی باقیمانده تا برگزاری مجمع انتخاباتی در تاریخ هشتم شهریور ماه، اولین جلسه با این اعضا هفته گذشته به منظور تبیین و مرور دستورالعمل‌ها، تدوین تقویم و بررسی مسیر روند انتخابات در محل فدراسیون برگزار شد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: مطابق اساسنامه و همچنین با توجه به برنامه زمان‌بندی، فراخوان برگزاری این انتخابات تهیه شد که پس از تأیید در روزنامه‌های کثیرالانتشار و سایت فدراسیون منتشر خواهد شد. طبق اساسنامه باید ۶۰ روز قبل از انتخابات این امر صورت پذیرد. به جهت اینکه ۶۰ روز قبل آن روز جمعه ۱۰ تیر ماه و تعطیل رسمی است، این فراخوان روز پنجشنبه ۹ تیر ماه منتشر می‌شود. همچنین جلسات طبق اساسنامه و مقررات انتخابی برگزار شده و ادامه خواهد داشت.

کامرانی‌فر راجع به زمان ثبت‌نام کاندیداها گفت: از ۱۴ تا ۲۰ تیر ماه زمان ثبت‌نام متقاضیان و کاندیداها در فدراسیون است. در مدت یک هفته تعیین شده، همه متقاضیان با مراجعه به سامانه برخط فدراسیون برای برگزاری مجامع می‌توانند درخواست‌شان را برای شرکت در پست‌های مدنظر ارائه کنند و پس از آن و در مهلت یک هفته‌ای یادشده و پس از ثبت‌نام در سامانه و طبق اساسنامه برای تحویل اصل مدارک و مستندات در محل فدراسیون حضور پیدا کرده و آن را تحویل دبیرخانه مجمع دهند. آنچه مسلم است در نهایت مدارک برای بررسی و تأیید صلاحیت کاندیداها تحویل کمیته بدوی و در صورت نیاز کمیته استیناف انتخابات می‌شود.

دبیرکل فدراسیون در پایان اظهار داشت: مجمع بسیار مهمی را در پیش داریم که قرار است در آن رئیس فدراسیون انتخاب شود. از همه رسانه‌ها و علاقه‌مندان به فوتبال تقاضا داریم درباره این امر مهم ما را یاری کنند. همچنین سال جام جهانی را داریم و تیم ملی فوتبال کشورمان در آینده‌ای نزدیک باید در مسابقات جام جهانی حضور پیدا کند، بنابراین نیاز داریم تا با آرامش و تمرکز این مسیر را تا حصول نتیجه دنبال کنیم.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1645130

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =