مدیرشعب بانک قرض‌الحسنه مهرایران در استان قزوین معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه مدیرشعب بانک قرض‌الحسنه مهرایران در استان قزوین با حضور امامی رییس هیات‌مدیره، سیفی قائم مقام مدیرعامل، کریمی مدیر امور استان‌ها در محل سالن اجتماعات ساختمان سرپرستی استان قزوین برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ در مراسم تکریم و معارفه مدیرشعب بانک قرض‌الحسنه مهرایران در استان قزوین از تلاش‌های حسن میرزا عبدالهی‌ها تقدیر و با حکم دکتر شمسی‌نژاد مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهرایران، کاوه نایینی به سمت مدیر شعب استان قزوین منصوب شد.

امامی عضو هیات مدیره بانک با اشاره به لزوم حرکت پرشتاب‌تر در مسیر بانکداری الکترونیک ابراز امیدواری کرد با تلاش و کوشش همه همکاران و رهنمودهای اولیای معظم بانک، همواره جزو بانک‌های پیشرو در زمینه ارائه خدمات باشیم.

کریمی نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ۹ساله میرزاعبدالهی‌ها مدیر سابق شعب بانک قرض‌الحسنه مهرایران در استان قزوین متن لوح سپاس مدیرعامل بانک را قرائت و از تلاش‌های ایشان در بهبود و اعتلای نام بانک تجلیل و قدردانی کرد.

او در ادامه با قرائت حکم مدیریت کاوه نایینی، برای مدیر جدید استان قزوین آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه این مراسم میرزاعبدالهی‌ها ضمن برشمردن ویژگی‌های مدیر در نظام جمهوری اسلامی خدمت در بانک قرض‌الحسنه مهرایران را موهبتی الهی و پرافتخار برشمرد که نصیب بندگان ویژه می‌شود.

کاوه نایینی نیز ضمن تشکر از میرزاعبدالهی‌ها بیان کرد: رسیدن به اهداف بانک در قالب کار تیمی و هماهنگ امکان‌پذیر است که تلاش می‌شود در ادامه موفقیت‌های استان گام‌های موثر و پرشتاب‌تری برداشته شود.

48

کد خبر 1645591

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =