مدول دوّم تصفیه‌خانه‌ی فاضلاب شهرک صنعتی شهرکرد در چهارمحال و بختیاری به بهره‌برداری رسید

در دهه‌ی تولید و تجارت و با حضور سید غلامرضا هاشمی، عضو هیئت‌مدیره‌ی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران؛ مدول دوّم تصفیه‌خانه‌ی فاضلاب شهرک صنعتی شهرکرد با اعتباری بالغ بر  ۶۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر ، گفت : با توجّه به بحرانِ کم‌آبی ، این پروژه‌ی مهمّ زیست‌محیطی به‌منظور استفاده از آب‌های خاکستری و جهت کنترل شرایط موجود با تصفیه‌خانه‌ی فاضلاب ، با ظرفیت ۶۰۰ مترمکعب در شبانه‌روز اجرا و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

حمیدرضا فلّاح افزود : در همین راستا در آیین دیگری در شهرستان بروجن ؛ عملیات احداث مدول دوّم تصفیه‌خانه‌ی شهرک صنعتی بروجن با اعتبار اوّلیه‌ی ۱۸۰ میلیارد ریال و ظرفیت ۱۲۰۰ مترمکعب در شبانه‌روز آغاز شد که ان‌شاءالله پس از اتمام عملیات اجرایی ، به افزایش بازدهی و بهبود فرآیند تصفیه‌خانه‌ی مذکور منجر می‌شود.

وی اظهار داشت : به پاس‌داشت دهه‌ی تولید و تجارت ؛ با اعتبار اوّلیّه‌ی ۳۶۵ میلیارد ریال ، عملیات اجرایی برای ایجاد فاز 4 شهرک صنعتی بروجن در زمینی به وسعت ۲۰۰ هکتار آغاز شد که پس از فرجام ، مجموع مساحت شهرک صنعتی بروجن به ۴۸۴ هکتار افزایش می‌یابد.

گفتنی است ۳۲ شهرک و ناحیه‌ی صنعتی مصوّب در استان چهارمحال و بختیاری استقرار دارند که در حال حاضر زمینه‌ی واگذاری زمین به متقاضیان در ۲۲ شهرک و ناحیه‌ی صنعتی برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های تولیدی ، خدماتی و صنفی ، فراهم است.

۴۶

کد خبر 1645706

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =