رشد ۸۴ درصدی ارزش رفع تصرف اراضی از ابتدای سال

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رشد ۸۴ درصدی ارزش رفع تصرف اراضی خالصه انجام شده در جزیره قشم از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، مصطفی مازندرانی با اعلام این خبر افزود: مجموع اراضی خالصه رفع تصرف شده این جزیره در سه ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۱ افزون بر ۱۸۵ هزار و ۴۲۹ مترمربع می باشد.

وی تصریح کرد: مجموع ارزش ریالی اراضی رفع تصرف شده جزیره قشم در سه ماهه نخست سال جاری بالغ بر یک هزار و ۵۵۶ میلیارد ریال می باشد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته (۸۴۵ میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال ) بیش از ۸۴ درصد رشد داشته است.

مازندرانی علت این افزایش را متفاوت بودن موقعیت منطقه ای و مکانی و همچنین ارزش ریالی اراضی رفع تصرف شده در طول دو بازه زمانی سه ماه اول سال عنوان کرد .

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: این یگان در خردادماه سال جاری موفق به رفع تصرف اراضی خالصه به مساحت ۳۵ هزار و ۴۷ مترمربع به ارزش ۱۴۷ میلیارد و ۲۷۵ میلیون ریال شده است.

به گفته مازندرانی؛ تمامی عملیات رفع تصرف این اراضی در راستای اجرای احکام قضایی و وفق دستورات دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم با همکاری مامورین فرماندهی انتظامی و فرماندهی پایگاه دریابانی جزیره قشم بدون هیچگونه تلفات و خسارات جانی و مالی از سوی ماموران این یگان صورت گرفته است.

مازندرانی در پایان با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق عامه و مردم جزیره، از حمایت های قانونی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و از فرماندهی انتظامی و فرماندهی پایگاه دریابانی این شهرستان و سایر مسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

۴۶

کد خبر 1646276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =