هوای اصفهان روی خط آلودگی/گردوخاک و غبار صبحگاهی ادامه دارد

شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان امروز نیز نشان از هوای آلوده دارد و بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان اصفهان گردوخاک و غبار صبحگاهی در مناطق شرقی و مرکزی از جمله شهر اصفهان ادامه دارد.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، براساس سامانه برخط کنترل کیفیت هوا سازمان محیط‌زیست، هوای کلانشهر اصفهان، در ایستگاه‌های پایش فعال در خیابان‌های احمد آباد با شاخص ۱۰۷، استانداری با شاخص ۱۲۵ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و در ایستگاه جِی با شاخص ۱۷۴ در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان قرار دارد.‌

همچنین شاخص کیفی هوا در ایستگاه خیابان‌های باهنر و پروین با میانگین ۹۱، رودکی با ۹۵، فرشادی با ۸۱، فیض با ۹۴ و ورزشگاه میثاق با ۸۴ وضعیت زرد و قابل قبول را نشان می‌دهد.

هفت ایستگاه پایش در خیابان‌های انقلاب، باغ غدیر، بزرگراه خرازی، دانشگاه، رهنان، کاوه و میرزا طاهر نیز طی ماه گذشته و در شرایط آلودگی شدید هوای اصفهان قطع بوده است.

امروز وضعیت کیفیت هوای شهر صنعتی سگزی با شاخص ۱۲۰ و خمینی شهر با شاخص ۱۰۳ ناسالم برای گروه‌های حساس و در مبارکه با شاخص ۸۹، دولت آباد با شاخص ۹۳، نجف آباد با شاخص ۹۱، شاهین شهر با شاخص ۷۰ و زرین شهر با شاخص ۷۸ در وضعیت قابل قبول ثبت شد.

بنا به اعلام اداره کل هواشناسی استان اصفهان گردوخاک و غبار صبحگاهی در مناطق شرقی و مرکزی از جمله شهر اصفهان ادامه دارد.

۴۶

کد خبر 1646294

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =