نساجی را خانه خودم می‌دانستم

فارس نوشت: سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: من قبلا در نساجی کار کرده بودم و واقعاً اینجا را خانه خودم می‌دانستم.

حمید مطهری در تمرین تیم نساجی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من قبلا در نساجی کار کرده بودم و واقعاً اینجا را خانه خودم می‌دانستم. چندین بار از این تیم پیشنهاد داشتم که بنا به دلایلی نشد و اکنون این پیشنهاد از سوی مالک محترم باشگاه نساجی به من رسید و حس خوبی هم در این تیم داشتم. به این نتیجه رسیدم که با هواداران پرشور وعاشق و تیم خوب نساجی استارت کارم را بزنم.

وی در مورد برنامه‌های نساجی گفت: مبنا کار را بر اساس اعلامی که کرده‌اند که لیگ برتر 20 مرداد شروع می‌شود، انجام داده‌ایم.

مطهری افزود: در برنامه‌ریزی تمرینات اردوی داخلی داریم و هم در تهران تمرین خواهیم کرد و اگر میسر هم شد یک اردو در خارج از کشور هم خواهیم داشت. می‌خواهیم بازی‌های تدارکاتی سنگینی انجام دهیم طبق برنامه‌ریزی پله پله جلو خواهیم رفت تا تیم را آماده بازی در سوپرجام کنیم.

سرمربی نساجی در مورد اینکه این تیم قهرمان جام حذفی شده و توقع هواداران از آن بالا رفته است، عنوان کرد: همیشه باید منطقی باشیم و قواعد فوتبال را بدانیم. به هواداران نساجی تبریک می‌گویم. قهرمانی در جام حذفی شیرین بود و هواداران این تیم به خصوص مردم قائمشهر لذت بردند که این قهرمانی به خاطر دل پاک مردم مازندران و به خصوص شهر قائمشهر بود که باعث خوشحالی مردم آن منطقه و مالک باشگاه هم شد. همه برای آن قهرمانی زحمت کشیدند اما ما نباید توقعات‌مان بالا برود.

مطهری ادامه داد: باید منطقی فکر کنیم ما نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم و نساجی تیمی است که فوتبال قابل احترامی ارائه می‌دهد و با شخصیت است. باید منطقی فکر کنیم. هواداران نساجی بدانند که ما با نهایت تعهد کارمان را جلو می‌بریم که ان‌شاءالله فوتبال خوبی را ارائه بدهیم.

وی در مورد اینکه در کنار مربیانی مثل منافی و نوشادی حضور دارد، اظهار داشت: در کادر فنی ما منافی و دکتر نوشادی عزیز حضور دارند هم از نظر کار و هم شجره انسانی خوب هستند و این شخصیت به تیم منتقل خواهد شد. همین‌طور گروه آنالیز بسیار قوی داریم زیرا من روی بحث آنالیز خیلی وسواس دارم.

کد خبر 1646367

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =