چپ کردن کامیون حامل بنزین، جاده اصفهان-شهرکرد را بست

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: کامیون حامل سوخت بنزین در محور اصفهان به شهرکرد در حوزه استحفاظی راه‌های استان اصفهان واژگون شد و این مسیر تا ایمن‌سازی کامل مسدود است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری، ساعاتی پیش کامیون حامل سوخت بنزین در محور اصفهان به شهرکرد در حوزه استحفاظی راه‌های استان اصفهان واژگون شد و به منظور جلوگیری از ایجاد حادثه برای دیگر خودروها عوامل راهداری استان چهارمحال و بختیاری بلافاصله در محل حاضر شدند و محور را تا ایمن‌سازی کامل، مسدود کردند.

حامد ایرج‌پور در این باره گفت: بلافاصله پس از با خبر شدن از این حادثه نیروهای راهداری چهارمحال و بختیاری به همراه تجهیزات و ماشین‌آلات لازم برای کمک به راهداران استان اصفهان به محل حادثه اعزام شدند.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری افزود: به دلیل اینکه کامیون مذکور حامل سوخت بنزین بوده در مرحله اول از حضور خودروها به نزدیکی محل حادثه جلوگیری و بلافاصله خودروهای نزدیک به محل حادثه را از محل تخلیه کردیم تا حادثه‌ای برای مردم رخ ندهد.

وی ادامه داد: محورهای جایگزین شهرکرد – پلیس راه – تونل فجر – اصفهان و محور برگشت اصفهان – سه راهی قلعه آقا- جعفرآباد- سامان – شهرکرد است که از مردم عزیز خواهشمندیم تا ایمن‌سازی کامل محور اصلی از محورهای جایگزین تردد کنند.

ایرج‌پور در پایان اظهار داشت: با تلاش راهداران تا پیش از ظهر امروز محور به صورت کامل ایمن‌سازی و بازگشایی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تصاویری باورنکردنی از خوابیدن عجیب راننده پژو پشت فرمان در شیراز

تصادف تریلی و پراید در محور بیدله به کارون ۴

47231

کد خبر 1646484

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =