مسیح مهاجری : اشهدبالله می‌گویم حصری‌ها و ممنوع‌التصویرها از دلسوزترین افراد هستند

جماران نوشت: مسیح مهاجری گفت: اگر دو نفر بیشترین علاقه را به رهبری  فعلی انقلاب داشته باشند قطعا یکی از آنها مرحوم هاشمی رفسنجانی است و دراین مورد هم عده ای فتنه انگیزی کردند و این علاقه را نادیده گرفتند وارونه جلوه دادند.

حجت الاسلام و المسلمین مسیح مهاجری، مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی چهارشنبه شب در مراسم چهلمین سالروز شهادت سومین شهید محراب آیت الله صدوقی و یازدهمین سال رحلت حجت الاسلام محمدعلی صدوقی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه فقید یزد تاکید کرد: شهید بهشتی مظلومی بود که انواع تهمت ها را تحمل کرد و این روند هنوز هم بعد از شهادت این شهید ادامه دارد و اشرار در مسیر تهمت زدن به سرمایه های انسانی ما اقدام کرده و می کنند و هیچگاه دست نکشیدند و نباید اجازه بدهیم این فتنه انگیزی ها و خباثت اشرار باعث شود نتوانیم از توان اخیار و همچنین مواهب زیادی که در کشورمان وجود دارد استفاده کنیم و فرصت را از دست بدهیم.

حجت الاسلام و المسلمین مسیح مهاجری، مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی چهارشنبه شب در مراسم چهلمین سالروز شهادت سومین شهید محراب آیت الله صدوقی و یازدهمین سال رحلت حجت الاسلام محمدعلی صدوقی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه فقید یزد گفت: آنچه باعث شده کشور ما دچار تفرقه و بدبینی شود، وجود افرادی است که دنبال شر و ایجاد تفرقه و بدبینی هستند و به این مسائل دامن می زنند و اینها اشراری هستند که اخیار و نخبگان را درگیر می کنند و ما در جامعه خود هم اشرار داریم و هم اخیار اما تعداد اخیار بسیار بیشتر است.

مهاجری تاکید کرد: شهید بهشتی مظلومی بود که انواع تهمت ها را تحمل کرد و این روند هنوز هم بعد از شهادت این شهید ادامه دارد و اشرار در مسیر تهمت زدن به سرمایه های انسانی ما اقدام کرده و می کنند و هیچگاه دست نکشیدند و نباید اجازه بدهیم این فتنه انگیزی ها و خباثت اشرار باعث شود نتوانیم از توان اخیار و همچنین مواهب زیادی که در کشورمان وجود دارد استفاده کنیم و فرصت را از دست بدهیم

مسیح مهاجری : اشهدبالله می‌گویم حصری‌ها و ممنوع‌التصویرها از دلسوزترین افراد هستند
بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: شهید صدوقی مظلوم بود و این مظلومیت بعدا برای دیگران هم ادامه پیدا کرد و ایلیکوهن ها و شک دم های فراوانی داریم که همه را بدبین کرده و خدمات فراوانی که در کشور انجام شده را از بین می برند و در هر دو جناح سیاسی ما انسان های شریف بسیاری هستند و نباید این افراد دچار تفرقه و جنگ قدرت شوند.

مهاجری افزود: من با تمام وجود نظام و انقلاب و رهبری را قبول دارم و ممکن است گاها انتقادی هم داشته باشم ولی با تمام سلول های بدنم از این انقلاب و رهبری دفاع می کنم.

مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی گفت: شهید صدوقی، حجت الاسلام محمدعلی صدوقی، شهیدان سید محمد و سیدرضا پاکنژاد و حجت الاسلام سید محمود دعائی از ذخایر و سرآمدان این استان بودند و حال که استان یزد چنین ذخایر ارزشمندی دارد لازم است فعالیتی در خور شان آنها و برای انتشار خاطرات و آثار این بزرگواران انجام دهد.

مهاجری اظهار داشت: ما همه به سپاه پاسداران علاقه داریم و حتی زمانی که آمریکا سپاه پاسداران را در لیست تحریم قرار داد اینجانب مقاله ای نوشتم و عنوان کردم آمریکا غلط کرده و امام فرمود اگر سپاه نبود کشور هم نبود و من امروز هم می گویم اگر سپاه نباشد کشور نیست و دعواهایی که برخی راه می اندازند و اختلافی که ایجاد می کنند کار دشمن است.

وی افزود: اشرار همواره می خواهند خدمات اخیار را بد جلوه داده و فتنه گری و تفرقه افکنی کنند و اشهد بالله می گویم که حصری ها و ممنوع التصویری ها هم از دلسوزترین افراد این نظام‌هستند و نباید این تفرقه افکنی ها باعث نادیده گرفتن زحمات شود

همچنین اگر دو نفر بیشترین علاقه را به رهبری فعلی انقلاب داشته باشند قطعا یکی از آنها مرحوم هاشمی رفسنجانی است و دراین مورد هم عده ای فتنه انگیزی کردند و این علاقه را نادیده گرفتند وارونه جلوه دادند.

گفتنی است آیت الله صدوقی در رمضان سال ۶۱ پس از اقامه نماز جمعه هنگام خروج از محراب در عملیات انتحاری توسط یکی از اعضای سازمان منافقین به شهادت رسید.

۲۹ سال بعد، حاج شیخ محمدعلی صدوقی، فرزند وی و نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر یزد دقیقا در در روز شهادت پدر (یازدهم تیرماه۱۳۹۱) به دلیل بیماری درگذشت.

21231

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1646522

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =