نماینده مجلس : مجلس انقلابی اوضاع کشور و اقدامات و اظهارات فتنه گران، اصلاح‌طلبان و اصولگرایان بی‌بصیرت و متحجران و ... را رصد می‌کند

فارس نوشت : بابایی کارنامی گفت: اصلاح‌طلبان به‌جای نامه‌نگاری درباره وضعیت اقتصادی کشور به مطالعه درباره عملکرد خود و آسیب‌شناسی در این حوزه بپردازند.

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ۲ مورد نامه‌نگاری‌های اخیر اصلاح‌طلبان درباره وضعیت کشور گفت: اصلاح‌طلبان به‌جای نامه نوشتن بنشینند و کمی مطالعه کنند.

وی افزود: اصلاح‌طلبان به جای این اقدامات و این گونه دُرفشانی‌ها بهتر است عملکرد خود به ویژه در هشت سال گذشته را مورد مطالعه قرار دهند که با عملکرد آنها وضعیت کشور به اینجا رسیده است.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: دولت آقای رئیسی نزدیک به یکسال است که روی کار آمده و هیچ وقت نمی توان مدت زمان کمتر از یک سال را با عملکرد ۸ سال در دولت قبل مقایسه کرد، مضافاً اینکه مشکلات اقتصادی فعلی نتیجه عملکرد ۸ سال قبل است نه الان.

نماینده مجلس : مجلس انقلابی اوضاع کشور و اقدامات و اظهارات فتنه گران، اصلاح‌طلبان و اصولگرایان بی‌بصیرت و متحجران و ... را رصد می‌کند

بیشتر بخوانید:

بابایی خاطرنشان کرد: مجلس انقلابی اوضاع کنونی کشور و اقدامات و اظهارات فتنه گران، اصلاح‌طلبان و اصولگرایان بی‌بصیرت و متحجران و... را رصد می‌کند و مراقب اوضاع هست و با دقت و جدیت به وظایف نظارتی خود در کلیت امور عمل می‌کند.

وی افزود: حل مشکلات مردم، این جناح و آن جناح نمی‌شناسد و همگی باید دست به دست هم دهیم و نسبت به رفع مشکلات مردم اقدام کنیم.

اصلاح طلبان تاکنون دو نامه به آیت الله رئیسی رئیس جمهور نوشته اند که بسیاری معتقدند در این نامه ها نسبت به وضعیت کشور سیاه نمایی شده است.

بر همین اساس اخیرا جبهه اصلاحات ایران همزمان با یک سالگی پیروزی سیدابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری، برنامه پیشنهادی خود را به وی برای اداره کشور منتشر کرد.

۲۱۲۳۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1646712

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =