آغاز طرح آب رسانی به ۷۲ روستا در هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: طرح آب رسانی به ۷۲ روستا در ۷ شهرستان استان آغاز شده که سهم شهرستان میناب ۱۲ روستا در این پروژه قرار دارد.

به گزارش خبرآنلاین، مهدی دوستی پنجشنبه شب در جمع مردم رو ستای در نز و جادون از توابع دهستان درپهن میناب افزود: اعتبار این طرح ۱۵۰ میلیارد ریال بوده که با مشارکت سپاه امام سجاد هرمزگان و خیران انجام می شود.

فرماندار ویژه میناب نیز گفت: طرح آبرسانی در روستاهای « نز » و « درجادون »این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی پروژه های آبرسانی به روستاهای محروم استان انجام شد.
مجید سلحشورافزود: در پروژه افتتاحیه آبرسانی به روستاهای محروم استان هرمزگان که توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد انجام می شود در ۸ روستای محروم استان انجام شده است که این افتتاحیه در روستای « نز » در بخش سندرک به نمایندگی از ۸ روستا انجام خواهد شد.
وی افرود: یکی دیگر از این پروژه های در حال انجام توسط این قرارگاه ، پروژه آبرسانی به ۷۲ روستا در ۷ شهرستان است که در شهرستان میناب ۱۲ روستا در این پروژه قرار دارد که کلنگ زنی آغاز این پروژه در روستای « درجادون » میناب به نمایندگی از سایر روستا ها انجام می شود.

48

کد خبر 1646778

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =