قهرمان آسیا شویم جام را به حسینی می‌دهیم

فارس نوشت: سنگربان پرسپولیس درباره خداحافظی سیدجلال حسینی از مستطیل سبز گفت: او واقعا در این چند سال کاپیتان بزرگ پرسپولیس بوده و اگر اتفاق بزرگ قهرمانی آسیا برای ما بیفتد جام را به سید می‌دهیم تا آن را بالا ببرد.

علیرضا بیرانوند ادامه داد: سیدجلال هنوز کاپیتان ما است، به او خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم در ادامه موفق باشد.

او درمورد هم تیمی بودن با حسینی در نفت تهران، پرسپولیس و تیم ملی و ویژگی بارز سید جلال توضیح داد: سید جلال تنها فردی بود که با صحبت‌های خود به آدم روحیه می‌داد. به بازیکنان تمرکز می‌داد. مثلا وقتی باران می‌آمد به من می‌گفت حواست باشد زمین لیز است، ریباند ندهی و مدام به من استرس می‌داد. بازی با السد که در دوحه یک بر صفر بردیم و در تهران یک - یک مساوی شدیم و به فینال رفتیم قبل از بازی می‌گفت اگر تا دقیقه ۲۰ دو گل بخوریم خوب است. به او گفتم آیا السد تا این اندازه تیم خطرناکی است؟ بعد از اینکه دقیقه ۲۰ را با نتیجه صفر بر صفر پشت سر گذاشتیم، گفت اگر تا دقیقه ۴۰ دو گل نخوریم‌ خوب است اما باز هم گل نخوردیم. این روند تا دقیقه ۹۰ ادامه داشت که در آن لحظه گل زدیم و یک بر صفر جلو افتادیم. باز هم گفت اگر تا دقیقه ۹۳، سه بر یک ببازیم عالی است تا بتوانیم در بازی برگشت برنده شویم!

دروازه بان تیم پرسپولیس افزود: سید جلال خیلی استرس می داد. دلم برایش تنگ می‌شود. خیلی خاطرات خیلی خوب و شیرینی از او در تیم ملی، پرسپولیس و نفت دارم. الان هم می‌خواهم این خاطرات را ادامه بدهم. برای او در کادرفنی پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم.

بیرانوند درمورد اینکه پس از چهار سال هم‌بازی بودن چگونه سید جلال را به عنوان مربی می‌پذیرد، عنوان کرد: همه باید به کسی که به کادرفنی اضافه می شود احترام بگذاریم. وقتی هم سید جلال بازیکن بود واقعا به او احترام می گذاشتم. در این چهار سالی که من در پرسپولیس بودم تمام اتفاقات داخل و بیرون رختکن، درون و بیرون زمین را آقا سید جمع می‌کرد. الان هم وظیفه داریم به حسینی احترام بگذاریم، زیرا به کادرفنی اضافه شده است. او همچنان بزرگ ما است. هرچند من با او راحت تر هستم اما هیچ وقت به خودم اجازه نمی‌دهم جلوی فردی با او شوخی کنم. امیدوارم امسال سال خیلی خوبی داشته باشیم و باز هم موفق باشیم.

251 251

کد خبر 1646882

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =