حضور متفاوت شرکت ویستابست در چهاردهمین نمایشگاه در و پنجره

مسئولیت اجتماعی، جزء وظایف سازمان ها و شرکت های موفق و آینده نگر است که متاسفانه در ایران معمولا جدی گرفته نمی شود، اما، امسال در چهاردهمین نمایشگاه در و پنجره شاهد اقدامات متفاوت شرکت ویستابست در این حوزه بودیم.

در چهاردهمین نمایشگاه در و پنجره ۱۴۰۱، گروهی از افراد ناشنوا از مجموعه های دستان گویا و آوای دستان با لباس های متحد الشکل که بر روی بعضی نام برند ویستابست و بر روی بعضی دیگر نام برند وینابست(پروفیل سری چهار چمبر که در سال ۱۴۰۰ توسط شرکت ویستابست ارائه شد) قابل مشاهده بود، حضور داشتند.

حضور متفاوت شرکت ویستابست در چهاردهمین نمایشگاه در و پنجره

براساس این گزارش، با حمایت مجموعه ویستابست غرفه ای برای دو گروه دستان گویا و آوای دستان در نمایشگاه در و پنجره تخصیص داده شد که در روزهای برپایی نمایشگاه مذکور، محل حضور و بروز این عزیزان بود.

در روزهای برگزاری چهاردهمین نمایشگاه در و پنجره، عزیزان ناشنوای دو گروه مورد اشاره، به صورت گروهی از غرفه های مختلف نمایشگاه بازدید کرده و سعی در برقراری ارتباط با ایشان از طریق حرکات دست داشته اند و نهایتا به رسم ادب، به افراد داخل غرفه ها کتاب هدیه می دادند.

حضور متفاوت شرکت ویستابست در چهاردهمین نمایشگاه در و پنجره

حضور عزیزان ناشنوا و هنرمند، حال و هوای نمایشگاه امسال در و پنجره را متفاوت تر از گذشته کرد و در میان تعداد بالای صنعت گران، تولیدکنندگان، علاقمندان به این صنعت و مردم شاهد حضور زیبا و تاثیرگذار قشر توانمند و بی ادعای کشور یعنی افراد ناشنوا بودیم.

این گزارش می افزاید که در حاشیه بازدید این عزیزان از غرفه های نمایشگاه و در زمان ملکوتی اذان ظهر، کلمات مقدسه اذان با زبان بدن توسط اعضای دو گروه دستان گویا و آوای دستان بسیار مورد توجه و تمجید بازدیدکنندگان و حاضران در نمایشگاه قرار گرفت.

محمد جواد اقدامیان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت ویستابست، در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه در و پنجره خاطرنشان کرد که عزیزان دستان گویا و آوای دستان همواره در مراسم ها و موقعیت های متفاوت در کنار مجموعه ویستابست بوده اند و آشنایی و همراهی و همکاری با آنها به دهمین سالگرد مجموعه ویستابست در سال ۱۳۹۲ باز می گردد.

کد خبر 1647115

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =