حذف ۹ پیچ خطرناک در محور رماوند شهرستان رومشگان

رئیس راهداری رومشگان گفت : در سه ماهه امسال، ۹ پیچ خطرناک در محور رماوند شهرستان رومشگان اصلاح و حذف شده است.

‍ به گزارش خبرآنلاین لرستان، صادق آدینه وند گفت: با توجه به ضرورت ایمن سازی محورهای شهرستان رومشگان، از ابتدای سال جاری تا پایان خرداد ماه، ۹ پیچ خطرناک در محور فرعی رماوند اصلاح و حذف شده است.

وی گفت: پاکسازی قنو به طول ۱۶کیلومتر، پاکسازی حریم محورهای اصلی، فرعی و روستایی ۳۰ کیلومتر، ایجاد تپه های شنی برای ایمن سازی محور رماوند به طول چهار کیلومتر و تسطیح و رگلاژ ۱۰ کیلومتر راه شوسه بخش دیگری از عملکرد سه ماهه اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای رومشگان بوده است.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رومشگان، اصلاح افتادگی شانه به طول شش کیلومتر، تسطیح و شیب بندی شانه راه ۲۳ کیلومتر، نصب ۱۱۳ عدد تابلو و علائم ایمنی، نصب ۷۳۵عدد چشم گربه ای به منظور ایمن سازی محور بابازید_سیمره، غلتک زنی شانه راه در محور بابازید_سیمره به طول ۱۰کیلومتر و نصب ۹۳عدد استوانه ایمنی در محورهای اصلی و فرعی را به عنوان اقدامات قابل توجه در حوزه راهداری برشمرد.

وی اظهار داشت: همچنین در این سه ماهه نسبت به علف زنی و بوته کنی محور اصلی در طول ۴۸ کیلومتر، لکه گیری و چاله گیری آسفالت به میزان ۲۳ تن، اخطار به متجاوزان به حریم به تعداد ۴۵مورد و ایجاد هره خاکی در نقاط حادثه خیز به طول سه هزار و ۴۰۰ متر اقدام شده است.

آدینه وند از کنترل دروازه ای ۸۹۸ دستگاه ناوگان کالا و مسافر در محورهای شهرستان رومشگان خبر داد و افزود: در حوزه ساخت و توسعه راه های روستایی نیز تکمیل زیرسازی راه جدید خاصی آباد به شیراوند انجام شده است.

کد خبر 1647501

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =