رئال مادرید به دنبال مراسمی باشکوه برای جانشین امباپه

ورزش سه نوشت: رئال مادرید در حال برنامه ریزی برای برنامه امضای قرارداد جدید وینیسیوس جونیور است.

وینیسیوس جونیور فصل گذشته و زیر نظر کارلو آنچلوتی تبدیل به بازیکنی متفاوت شده و نقش مهمی در موفقیت‌های بزرگ این باشگاه ایفا کرد. در نهایت رئال مادرید موفق شد در فصلی دراماتیک عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان را از آن خود کند و تک گل پیروزی‌بخش این تیم در دیدار فینال در پاریس برابر لیورپول نیز در اوایل نیمه دوم توسط وینیسیوس جونیور وارد دروازه مرسی سایدی‌ها شد.

رئال مادرید به دنبال مراسمی باشکوه برای جانشین امباپه

نشریه مارکا در گزارشی مدعی شد مدیران رئال مادرید در حال حاضر وینیسیوس جونیور را به مثابه بازیکن برجسته‌ای می‌دانند که می‌تواند خلاء ناشی از عدم جذب کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری‌سن ژرمن را پر کرده و به ستاره بزرگ این باشگاه در سال‌های پیش رو تبدیل شود. پروسه تمدید قرارداد با وینیسیوس تا سال 2026 قطعی شده و روز اعلام این خبر به‌صورت رسمی، روز خاصی برای باشگاه رئال مادرید خواهد بود.

مدیران رئال مادرید می‌خواهند امضای قرارداد چیزی شبیه به یک نمایش باشکوه و پرسر صدا باشد و آنها بر این باورند که وینیسیوس مستحق قدردانی و این شکل تمدید با باشگاه رئال مادرید است. وینیسیوس جونیور از کاریزما، شخصیت و تعهد کامل به رئال مادرید برخوردار بوده و آن نقشی که کیلیان امباپه قرار بود ایفا کند، روی دوش ستاره برزیلی قرار گرفته و وینیسیوس جونیور نیز به‌خوبی از ایفای این نقش برآمده است. با قرارداد جدید، وینیسیوس جونیور در بین پردرآمدترین بازیکنان تیم جای خواهد داشت و نقش او در برنامه‌های خارج از زمین رئال مادرید در فصول بعد نیز پررنگ‌تر خواهد بود.

رئال مادرید به دنبال مراسمی باشکوه برای جانشین امباپه

258 258

کد خبر 1647619

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =