نظارت صد در صدی بر فرایند ثبت نام همه مدارس لرستان

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان از لزوم نظارت صد در صدی بر فرایند ثبت نام همه مدارس استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، رضا عزتی در تشریح این خبر گفت : با عنایت به لزوم نظارت صد در صدی بر فرایند ثبت نام همه مدارس استان تیم نظارتی وزارت آموزش و پرورش، در تمامی مناطق و شهرستان های استان، به نظارت بر روند ثبت نام خواهند پرداخت.
وی از تشکیل تیم های ارزیاب دو نفره خبر داد که روز چهارشنبه به صورت هماهنگ در مدارس سراسر استان به نظارت بر چگونگی روند ثبت نام ها خواهند پرداخت.

همچنین رییس اداره نظارت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اهمیت رعایت حقوق دانش آموزان و والدین در بحث ثبت نام مدارس، گفت:در روند ثبت نام، حقوق دانش آموزان و والدین آن ها از جمله؛ عدم دریافت وجوه غیرمجاز، زمان و محدوده بندی ثبت نام، اطلاع رسانی و به طور کلی رضایت آن ها را باید در اولویت قرار داد و تکریم مراجعان در دستور کار باشد.

برجکی افزود:امسال دستورالعمل ثبت نام مدارس با شعار ثبت نام مطلوب، نظارت همگانی، نصیب برابر آموزشی از سوی وزیر محترم آموزش و پرورش به استان ها ابلاغ شده است. لذا کلیه اعضای ستاد ثبت نام در سطوح استانی و منطقه ای موظف به مشارکت در برنامه ریزی، سازماندهی و اجرای فرایند ثبت نام می باشند.

در پایان رضا عزتی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان از تشکیل تیم های ارزیاب دو نفره خبر داد که روز چهارشنبه به صورت هماهنگ در مدارس سراسر استان به نظارت بر چگونگی روند ثبت نام ها خواهند پرداخت.

48

کد خبر 1648573

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =