صدور کیفرخواست متهم پرونده قتل شهید احترامی مامور یگان ویژه در بندرعباس

کیفرخواست متهم پرونده قتل شهید احترامی مامور یگان ویژه در بندرعباس صادر شد.

به گزارش خبرآنلاین، دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس در تشریح این خبر، افزود: در کمتر از دو ماه از وقوع حادثه قتل شهید ستوان سوم رضا احترامی مامور یگان ویژه امداد بندرعباس، کیفر خواست متهم این پرونده در دادسرای این شهرستان صادر شد.

علیرضا احمدی منش با بیان اینکه اتهام وارده به متهم مباشرت در قتل عمدی شهید احترامی است، عنوان کرد: پس از تکمیل تحقیقات و روند مصرّح در قانون آئین دادرسی کیفری پرونده یادشده با صدور کیفرخواست و قرار جلب به دادرسی جهت رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان هرمزگان ارسال شد.

وی بیان کرد: با دستور موکد رییس کل دادگستری هرمزگان وقت رسیدگی دادگاه در سریع‌ترین زمان ممکن تعیین شد و این دادگاه ظرف روزهای آینده برگزار و متهمان در سریع‌ترین زمان ممکن به کیفر اعمالشان برسند.

دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس با بیان اینکه دستگاه قضایی همواره قدردان زحمات مأموران فداکار نیروی انتظامی بوده و با هرگونه تمرد نسبت به جان برکفان این نیرو در حین ماموریت‌های محوله برخورد قاطع می‌کند، اضافه کرد: سبزپوشان نیروی انتظامی به عنوان بازوی توانمند دستگاه قضایی همواره نشان داده اند برای حراست از سرمایه امنیت ملی و آرامش مردم ایران اسلامی، در صف مقدم ایثار و فداکاری از هیچ تلاش و مجاهدتی فروگذار نمی‌ کنند و در این مسیر عزت آفرین شهدای گرانقدری را تقدیم داشته اند.

به گزارش ایسنا، قاچاقچیان سوخت در شامگاه یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ با حمله خودرویی به یکی از ماموران انتظامی یگان امداد شهرستان بندرعباس به هویت ستوان سوم رضا احترامی، این مامور جان برکف انتظامی را به شهادت رسانده بودند.

46

کد خبر 1648800

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =