۵۴ ایده در نخستین هم‌آفرینی جزیره قشم ارائه شد

سرپرست مدیریت میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از ارائه ۵۴ ایده در نخستین هم‌آفرینی جزیره قشم توسط فعالین فرهنگی و گردشگری این جزیره خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، ایوب زارعی با اعلام این خبر گفت: اولین هم آفرینی جزیره جهانی قشم با موضوع توسعه کسب و کارها واستارتاپ های حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور۱۳۲ نفر نهایی از فعالین این‌حوزه‌برگزار شد.

وی ادامه داد: این رویداد با ۱۲ کارگاه آنلاین‌ و ۳۶۰۰ نفرساعت آموزش آغاز شد و در ادامه طی سه روز ۵۴ ایده مطرح و در نهایت ۲۵ ایده به مرحله پایانی رسید.

به گفته زارعی دراین رویداد آنلاین ‌وحضوری با مشارکت فعالان از سراسر جزیره قشم شبکه همپیوند کسب وکارها و استعداد های گردشگری و ظرفیت‌های و نقشه های جدید مسیرهای نوآوری گردشگری جانمایی شد.

وی تصریح کرد: اختتامیه این رویداد در تاریخ ششم مردادماه با حضور سرمایه گذاران و جامعه خلاق در جزیره جهانی ‌قشم برگزار خواهد شد.

بنابراین گزارش هم‌آفرینی به عنوان فرآیندی برای ایجاد نوآوری و ارزش با استفاده از مشارکت تمامی فعالان، خدمات‌دهندگان و کاربران یک پدیده اجتماعی و اقتصادی در نظرگرفته می‌شود.

هم‌آفرینی قشم در حوزه گردشگری نیز با هدف ارتقای این صنعت در جزیره برای دستیابی به پیشرفت متوازن به واسطه درگیر کردن و مشارکت تمامی افراد مرتبط شکل گرفت.

۵۴ ایده در نخستین هم‌آفرینی جزیره قشم ارائه شد

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1650460

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =