انتقاد شدید مطهری از «سه گروه طرفدار بی‌حجابی» / حجاب ، راهکار دور کردن زنان از «دسترس مردان شکارچی و هرزه»

برهنگی امروز دنیای غرب هم یک بیماری است که درمان خواهد شد. تا حدود هفتاد سال پیش این وضع رسوا در غرب نبود، بلکه بانوان پوشش تقریباً کامل داشتند.

به گزارش حبرآنلاین ، علی مطهری در یادداشتی به مناسبت روز عفاف و حجاب با عنوان «طرفداران بی‌حجابی» در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

به طور کلی سه گروه طرفدار بی‌حجابی هستند.

یک گروه بانوانی که تحت تأثیر سبک زندگی غربی آن را از مقوله آزادی به شمار می‌آورند

گروه دوم، بانوانی که در اثر محروم بودن از تربیت دینی می‌خواهند میل ذاتی خود به تبرج و خودنمایی را که دست خلقت برای بقای نسل در او قرار داده است ، ارضاء کنند.

و سوم به تعبیر استاد مطهری، مردان شکارچی که می‌خواهند بانوان برای کامجویی آنها به آسانی در دسترسشان باشند.


به این سه گروه باید گفت اولاً جواز برهنگی از مقوله آزادی انسانی نیست. برهنگی امروز دنیای غرب هم یک بیماری است که درمان خواهد شد. تا حدود هفتاد سال پیش این وضع رسوا در غرب نبود، بلکه بانوان پوشش تقریباً کامل داشتند. سیاستهای نظام سرمایه‌داری برای بهره‌کشی از زنان این وضع را پدید آورد. ثانیاً اسلام به خاطر مصلحت خانواده خواسته است که بانوان میل ذاتی خویش به تبرج و خودنمایی را مدیریت کنند. و ثالثاً اسلام نمی‌خواهد ارزش و احترام زن در جامعه پایین بیاید و زن به آسانی در دسترس مردان شکارچی و هرزه قرار گیرد.شهر کریمه اهل بیت، زیر غبار بدحجابی | خبرگزاری صدا و سیما

بیشتر بخوانید :

  • یک مقام بلند پایه سپاه : با فیلمسازان و هنرمندانی که به اسم فیلمسازی ریشه عفاف را می‌زنند باید برخورد شود / دشمنان با حجاب ، محاربه می کنند

۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1650526

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =