جدید ترین روش کاشت مو در تهران کدام است؟

کاشت مو با فناوری جدید که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد، روشی مناسب برای رفع طاسی گسترده در سر، کم ‌پشتی یا حتی ریزش مو است که هم برای زنان و هم برای مردان قابل انجام است.

اگر در معاینات اولیه، پزشک به شما بگوید که کاندیدای مناسبی برای پیوند مو هستید می‌توانید از طریق جدید ترین روش کاشت مو کلینیک vip تهران با روش‌های مختلفی کاشت مو موفق و طبیعی را انجام دهید.

معرفی روش‌های کاشت مو در تهران

کاشت مو درواقع یک عمل جراحی ساده است که فولیکول‌های مو شما از بخش‌های که تراکم مناسبی دارد به بخش‌های طاس یا کم‌ پشت منتقل شده و درواقع پیوند می‌شوند. اما امروزه برای این کار روش‌های مختلفی وجود دارد که بر اساس معاینات پزشک متخصص، بهترین مورد آن برای شما انتخاب خواهد شد. قبل از معرفی روش‌های کاشت مو به خاطر داشته باشید که انجام دادن هر روش توسط دستگاه‌ها و متخصصان حرفه‌ای این کار بسیار اهمیت دارد. در شهر تهران خوشبختانه متخصصین و کلینیک‌های استاندارد فراوانی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به کاشت مو کلینیک vip تهران اشاره کرد که خیال شما را از بابت یک کاشت موی استاندارد، زیبا و حرفه‌ای راحت می‌کند. دقت کنید که شما نمی‌توانید بنا به علاقه خود یا توصیه اطرافیان یک روش را برای کاشت موی خود انتخاب کنید. بلکه روشی که پیوند موی شما باید با آن انجام شود بنا به تشخیص پزشک و با در نظر گرفتن شرایط فعلی شماست. در ادامه مطلب ما سعی کردیم روش‌های مختلف کاشـت مو را به شما معرفی کنیم.

کاشت مو به روش FUT

از جمله این روش‌ها می‌توان به جراحی کاشت موی طبیعی Fut اشاره کرد که البته کمی زمان‌بر است و با خونریزی نسبتاً زیادی همراه است. در این روش که تهاجمی محسوب می‌شود یک ناحیه 1الی 2 سانتی‌متری از بانک مو بخشی که تراکم مناسبی دارد را برمی‌دارند و فولیکول‌های آن را در ناحیه مورد نیاز سر پیوند می‌زنند. مشکل اصلی روش FUT این است که دوره نقاهت آن ممکن است کمی طولانی باشد. به همین دلیل باید نگهداری مناسبی از زخم‌های به وجود آمده در سرانجام داد تا دچار عفونت نشود. اما روش FUT مزایایی هم دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به هزینه مقرون به‌صرفه آن، زمان کوتاه و همچنین احتمال آسیب کمتر به گراف‌های مو اشاره کرد.

کاشت مو به روش FIT

اما روش FIT تقریباً ویژگی‌هایی عکس روش FUT دارد. در واقع روش Fit آنقدر تهاجمی نیست. در این مدل کاشـت موی طبیعی، برشی در سر ایجاد نمی‌شود بلکه موهای قوی از بخش‌های پرتراکم به صورت تکی در بخش‌های مورد نیاز پیوند زده می‌شوند. هرچند که در روش کاشت مو FIT شما با خونریزی و جراحی آسان‌تری مواجه هستید اما به دلیل سرعت پایین آن، ممکن است حدود 2 روز کار کاشـت موی شما زمان ببرد.

به خاطر داشته باشید در برخی موارد پزشک تشخیص می‌دهد که برای یک فرد به صورت ترکیبی از روش Fit و Fut به صورت هم زمان استفاده کند.

کاشت مو به روش SUT

روش کاشت موی SUT درواقع یک روش کامل پیشرفته است که سرعت آن چندین برابر دیگر روش‌هاست. همچنین زمانی که شما روش SUT را برای پیوند موی خود انتخاب می‌کنید از بابت تراکم پیوند و آسان‌تر بودن مراحل جراحی کاملاً خیالتان راحت خواهد بود. کاشت مو به روش SUT کاملاً مکانیزه و با دستگاه‌های پیشرفته انجام می‌شود و وسایل مصرفی آن یک بار مصرف است و همین امر کیفیت بهداشتی عمل پیوند موی شما را به شدت افزایش می‌دهد. از مهم‌ترین ویژگی روش SUT می‌توان به تراکم بسیار بالا در حد یک میلی‌متر و طبیعی بودن آن اشاره کرد. البته به خاطر داشته باشید که برای این روش باید از دستگاه کاملاً استاندارد و پیشرفته‌ای استفاده کرد که در کلینیک vip تهران موجود است.

کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش BHT مخصوص آقایان است. زیرا در این روش کسانی که بانک موی ضعیفی دارند می‌توانند از موهای سینه و کمر آن‌ها برداشت شود. هرچند که تفاوت بین موهای سر و سایر نقاط بدن به‌گونه‌ای است که نمی‌توان از موهای بدن به‌عنوان موی اصلی برای پیوند استفاده کرد اما برای بالابردن تراکم قابل استفاده هستند. همچنین باید در نظر داشته باشید موهای بدن دارای فازهای متفاوتی از موی سر هستند پس هنگام برداشت باید دقت شود که در آن زمان مو در مرحله استراحت نباشد و از نظر فولیکول در فاز رشد قرار داشته باشد. دقت به این نکته برای برداشت مو از بدن بسیار ضروری است. از فواید روش BHT می‌توان به امکان ترکیب آن با دیگر روش‌های کاشت مو، بهتر شدن تراکم مو و همچنین استفاده برای افراد با بانک ضعیف مو اشاره کرد.

کاشت مو به روش Super FUE

در روش super fue فولیکول‌های مو به صورت مجزا و کاملاً با دستگاه‌های پیشرفته برداشته می‌شود. روش Seper fue یکی از پیشرفته ‌ترین روش‌های کاشت مو است و بهتر است بنا به تشخیص پزشک، افرادی که بانک موی ضعیفی دارند از این روش استفاده کنند. همچنین در مواردی که افراد پوست سر سفتی دارند، پزشک متخصص بجای استفاده از روش Fue سعی می‌کند از روش Super fue برای کاشت موی آن‌ها استفاده کند.

جدید ترین روش کاشت مو در تهران کدام است؟

جدیدترین روش‌های کاشت مو در ایران

علاوه بر روش‌های کاشت مو طبیعی که در بالاتر به آن‌ها اشاره کردیم. می‌توان گفت جدیدترین روش کاشت مو در ایران به روش میکرو فیت است. در روش میکروفیت Micro Fit با استفاده از دستگاه‌های بسیار دقیق عمل پیوند مو در بخش‌های مورد نیاز با دقتی در حد میکرو انجام می‌شود و خط رویش فوق‌العاده طبیعی ایجاد می‌کند که به‌هیچ‌ وجه قابل تشخیص نیست. سوراخ‌های که دستگاه در سر برای کاشت انجام می‌دهد در اندازه‌های متغیر اما بسیار کوچک است برای همین نیازی به بخیه یا طی کردن دوران نقاهت طولانی مدتی ندارد و شخص می‌تواند بعد از چند روز تمام فعالیت‌های طبیعی زندگی خود را بدون نگرانی انجام دهد.

در روش Micro Fit برای اینکه بتوانید به تراکم مناسبی برسید احتمالاً به دو جلسه کاشت نیاز دارید. همچنین افرادی که بانک موی ضعیفی دارند نمی‌توانند از این روش برای کاشت مو استفاده کنند.

مزایای کاشت مو به روشMicro FIT در تهران

همان‌طور که گفته شد Micro FIT را می‌تواند یکی از جدید ترین و پیشرفته‌ترین روش‌های کاشت مو در ایران نامید. این روش با دقت بسیار بالا و ظرافت خاصی انجام می‌شود و کیفیت خروجی آن به حدی طبیعی و مناسب است که امروز بیشتر افراد تمایل دارند که از روش Micro FIT برای کاشت موهای خود استفاده کنند. اگر بخواهیم به اختصار مزایای این روش را نام ببریم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • برداشت بسیار دقیق گرافت ها با استفاده از ابزار فوق‌العاده حرفه‌ای
  • برای طبیعی شدن خط رویش مو می‌توان در این روش از تک تارهای نازک و مختلف نیز استفاده کرد.
  • سرعت بالای در برداشت گرافت ها
  • توانای برداشت از موهای بدن در این روش

هزینه و مزایای کاشت مو به روشMicro FIT در تهران

روش micro Fit یکی از پیشرفته‌ترین روش‌های کاشت مو در دنیا و ایران است. از مزایای کاشت مو در این روش می‌توان به استفاده از دستگاه‌های بسیار پیشرفته در آن اشاره کرد که سبب می‌شود حفره‌های بسیار کوچکی در حد میکرو ایجاد کند که این اتفاق نسبت بهروش‌های دیگر مزییت آن را دارد که نیاز به بخیه بعد از عمل را از بین می‌برد.

در روش micro fit خونریزی در سر فرد ایجاد نمی‌شود، همچنین درد بسیار کمی را احساس خواهید کرد که آن‌هم با استفاده از مسکن‌های معمولی قابل رفع است. همین ویژگی‌ها سبب شده که شما دوران نقاهت آسان‌تری را طی کنید و نیاز نباشد که مدت طولانی را به استراحت بپردازد.

همان‌طور که گفته شد در روش micro fit حفره‌های بسیار کوچکی برای برداشت فولیکول‌های مو ایجاد می‌شود، و همین ویژگی سبب خواهد شد تا احتمال عفونت‌های پوستی به شدت کاهش یابد.

یکی از چالش‌های کاشت مو دفن شدن فولیکول‌هاست که در روش Fit این اتفاق می‌افتد و معمولاً سبب التهاب در پوست می‌شود. اما در روش Micro fit احتمال این مشکل تقریباً به صفر کاهش پیدا کرده است.

اما هزینه کاشت مو به روش Micro Fit قطعاً به عوامل متعددی بستگی دارد. اینکه آن کلینیک از چه نوع دستگاه‌های پیشرفته‌ای برای این کار استفاده کند. عامل دوم در هزینه کاشت مو این است که میزان منطقه و وسعت بخشی که می‌خواهید در آن کاشت را انجام بدهید چقدر است. هرچه قدر منطقه وسیع‌تری را بخواهید بکارید، قطعاً هزینه کاشت موی شما افزایش خواهد داشت.

نکته مهم بعدی که مستقیماً روی هزینه کاشت مو تأثیر می‌گذارد میزان تراکمی است که شما نیاز دارید. همان‌طور که می دانید میزان تراکم بیشتر مساوی است با برداشت فولیکول‌های بیشتر و انجام عملیات کاشت مو در زمانی طولانی‌تر به همین دلیل است که این عامل نیز در هزینه کاشت موی شما در روش Micto fit تأثیر فراوانی دارد.

کدام کلینیک کاشت مو به روش Micro FIT در تهران انجام می‌دهد؟

تهران را امروز می‌توان به‌عنوان قطب جراحی زیبایی از جمله کاشـت مو نام برد. بیشتر کلینیک‌های کاشت مو به صورت کاملاً حرفه‌ای در تهران مشغول به کار هستند. کلینیک vip تهران با استفاده از بهترین پزشکان و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های کاشت مو می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. اگر قصد دارید کاشت موی خود را به روش Micro Fit یا روش‌های دیگر انجام دهید توصیه می‌کنیم حتماً برای راهنمایی و جلسه مشاوره به کلینیک کاشـت مو vip تهران بروید و از خدمات پیشرفته‌این مجموعه بهره‌مند شوید.

شماره تماس: 021-44158011

مشاوره مجازی و رایگان: 09120998715

آدرس: ستاری جنوب ، بلوار فردوس غرب، خیابان ورزی جنوبی، کوچه هفدهم شرقی، ساختمان پزشکان رامیار، طبقه چهارم

البته همین زیاد شدن تعداد مراکز کاشـت مو همیشه مزیت نیست. در این بین هستند افراد غیرمتخصص و سودجویی که با استفاده از شرایط و دانش کم عمومی، سعی می‌کنند که برای سودجویی خود، چنین کلینیک‌هایی را راه‌اندازی کنند. لطفاً در هنگام انتخاب کلینیک و پزشک مناسب برای کاشت موی خودتان دقت زیادی داشته باشید.

موارد مهم که قبل و بعد از کاشت مو باید در نظر داشته باشید

  • در جلسه اول که برای مشاوره پیش پزشک می‌رود از تمام بیماری‌ها و داروهای مصرفی، پزشکتان را مطلع کنید. زیرا برخی داروها هستند که باید 10 روز قبل از جراحی کاشـت موی شما مصرف آن‌ها کاملاً متوقف شود. بخصوص داروهای رقیق کننده خون.
  • همچنین اگر بدن شما حساسیت دارویی دارد، باید آن را به پزشک خود اطلاع دهید.
  • بعد از کاشت مو باید داروهایی که دکتر تجویز کرده به‌درستی مصرف شود و همچنین تغذیه مناسبی داشته باشید که پزشک همین موارد را به شما خواهد گفت.
  • حمام نرفتن و قرار نگرفتن زیر فشار آب شدید، بسیار مهم است. حداقل تا 48 ساعت بعد از کاشـت مو باید این موارد را رعایت کنید.
  • از رفتن به محیط‌های گرم و قرار گرفتن زیر نور شدید خورشید در مدت زیاد باید خودداری شود.
  • اگر کاشت موی شما به روش تهاجمی انجام شده است، مراقبت از زخم‌ها برای جلوگیری از عفونت آن‌ها بسیار حیاطی است.
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1650798

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =