عجیب ولی واقعی / آیت‌الله جنتی : مردم عزیز و نجیب از گرانی ها رنج می برند / باید از تلاش و خستگی ناپذیری مسئولان تقدیر کرد

ایلنا نوشت : رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: مسئله هسته‌ای نباید روی سیاست خارجی سایه بیاندازد و سیاست خارجی کشور مطلقا نباید معطل موضوع هسته‌ای باشد. روابط اقتصادی با همسایگان باید استمرار یابد.

آیت‌الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری در نهمین جلسه مشترک هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: مسئولان در حال تلاش شبانه روزی برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی هستند، اما باید نتایج برنامه‌ها و تلاش‌های مسئولان نیز در سفره مردم مشاهده شود. ما مردم با ایمان، مقاوم، نجیب و صبوری داریم و قدر این نعمت را باید بدانیم. قدردانی از این نعمت، تلاش و کار نتیجه‌بخش و موثر برای گره گشایی از مسائل و مشکلات آنان است. چشم مردم به آینده است و انتظار دارند با اصلاحات اقتصادی صورت گرفته، اثر آن در ماه‌های پیش رو در سفره آنان دیده شود.

وی در ادامه افزود: این روزها گرانی و تورم همچنان مردم عزیز و نجیب ما را رنج می دهد. البته بحمدالله مسئولان بصورت شبانه روزی در تلاش برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم هستند و مردم تلاش و مجاهدت آنان را می‌بینند و این روحیه خستگی ناپذیری جای تقدیر دارد.

آیت‌الله جنتی : مردم عزیز و نجیب از گرانی رنج می برند / باید از تلاش و خستگی ناپذیری مسئولان تقدیر کرد
آیت الله جنتی هنگام امضای سوگندنامه ریاست جمهوری رئیسی

بیشتر بخوانید :

رئیس مجلس خبرگان در ادامه صحبت‌های خود گفت: راه حل اصلی مشکلات کشور، تکیه به توانمندی‌های داخلی و ظرفیت‌های درونی کشور است و باید در کنار پیگیری رفع تحریم‌های ظالمانه، مسئله خنثی سازی تحریم‌ها به عنوان دستور کار اصلی دولت دنبال شود. اما تحرکات و فعالیت‌ها در این زمینه رضایت بخش نبود. خوشبختانه دولت سیزدهم به این موضوع توجه کرده که جای تقدیر دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: مسئله هسته‌ای نباید روی سیاست خارجی سایه بیاندازد و سیاست خارجی کشور مطلقا نباید معطل موضوع هسته‌ای باشد. روابط اقتصادی با همسایگان باید استمرار یابد.

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1653420

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =