خطیب جمعه شهرکرد : بایدن برای گدایی به منطقه آمد اما دست خالی بازگشت زیرا ما قوی هستیم

ایسنا نوشت: حجت‌الاسلام والمسلمین نکونام گفت : نباید فرهنگ غربی بنیان خانواده ما را سست کند، نگذاریم القائات پوچ شیطانی خانواده‌ها را از بین ببرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام ۳۱ تیرماه در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرکرد گفت : ما شعاری سخن نمی‌گوییم بلکه با منطق و استدلال حرف می‌زنیم و مباهله یکی از آیات حقانیت پیامبر(ص) و شیعه است، ادله و آیات در این خصوص کم نداریم و هیچ دلیلی برای متزلزل بودن در برابر دشمنان از آمریکا تا وهابیت و صهیونیسم نداریم. امروز ما به لطف انقلاب اسلامی با وجود تمام موانع اما با قدرت پیش می‌رویم و راه را دنبال می‌کنیم.

وی افزود : بایدن امروز از این جمع به آن جمع و از این کشور به آن کشور می‌رود تا یار و یاور جمع کند و گدایی کند اما جز رسوایی برای خود چیزی برایش نماند؛ به منطقه آمد اما دست خالی بازگشت زیرا ما قوی هستیم و پایه‌های انقلابمان محکم است. حرف و شعار آنان پوچ و توخالی و بلند حرف زدن رسانه‌هایشان عاری از منطق و پوشالی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان با تأکید بر اینکه باید هر چه می‌توانیم نسبت به ارزش‌ها و دارایی‌های خود محکم باشیم، بیان کرد: سوره هل أتی در شأن خانواده علوی و فاطمی نازل شد و خانواده یکی از ازرش‌های مهم اسلامی است که نباید فرهنگ غربی بنیان خانواده ما را سست کند؛ نگذاریم القائات پوچ شیطانی خانواده‌ها را از بین ببرد.

نکونام گفت: نماز جمعه ساختار جامعه اسلامی را شکل و قوام می‌بخشد و یک جمع هفتگی بوده که آثار و برکات آن بسیار فراوان است.

خطیب جمعه شهرکرد : بایدن برای گدایی به منطقه آمد اما دست خالی بازگشت زیرا ما قوی هستیم

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۳۱

کد خبر 1653839

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =