نماینده مجلس : دولت رئیسی با درایت و برنامه ریزی‌ وارد میدان حجاب شده

فارس نوشت : شاکری گفت: عفاف و حجاب ریشه در صفات انسانی دارد و نه تنها در ایران بلکه در ادیان دیگر هم در حوزه عفاف و حجاب دارای اصولی هستند.

شاکری با بیان اینکه وظیفه اجرای قانون با قوه مجریه است، اظهار داشت: قانون عفاف و حجاب، یک قانون مستقر و پابرجاست و دستگاه‌های اجرایی متعددی در اجرای آن مسئولیت دارند و ما نمی‌توانیم این موضوع را به عنوان یک قانون نادیده بگیریم.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد دولت‌های گذشته، گفت: دولت‌های قبلبه دلایل خاصی و که مهم تر از همه، جهل شان نسبت به موضوع حجاب بوده خیلی جدی به قضیه اجرای قانون حجاب وارد نمی‌شدند.

نماینده مردم تهران در ادامه افزود: به نظر من دولت فعلی با درایت و سیاستی که دارد و با برنامه ریزی‌هایی که انجام داده است وارد میدان شده و می‌داند باید با بهترین روش و با صلابت، ضمن رعایت تمام جوانب عمل کند و به نظر من دولت، یک کار خیلی خوبی انجام داده است.

شاکری در ادامه با بیان اینکه علاوه بر این که باید دولت را به اجرای قانون تشویق کنیم مردم نیز در اجرای قانون مسئول هستند، تصریح کرد: این قانون برای آحاد مردم هم مسئولیت ایجاد کرده بنابراین مردم ما که می خواهند قانون در کشور اجرا شود.

وی در ادامه با اشاره به لزوم حمایت از موسسات و گروه‌های فرهنگی مرتبط با حجاب، خاطرنشان کرد: در کنار حمایت از دولت در اجرای این قانون، باید از گروه‌های فرهنگی به خصوص شرکت‌های دانش بنیان فرهنگی و اندیشکده‌هایی که بر روی موضوعات سیاسی و اجتماعی کار می‌کنند، خواست تا جوانب این کار خیلی خوب، بررسی کرده و روش‌های جدید، برنامه‌های متنوع برای اجرای این قانون برای افزایش بصیرت و آگاهی مردم ایجاد کنند.

اقبال شاکری

بیشتر بخوانید :

نماینده مردم تهران خاطر نشان کرد: در حال حاضر دشمن می خواهد بحث قانون حجاب را از حالت قانونی خود خارج کرده و این موضوع را به عنوان یک موضوع سیاسی و نشأت گرفته از حکومت بیان کند، در صورتی که عفاف و حجاب ریشه در صفات انسانی دارد و نه تنها در ایران بلکه در ادیان دیگر هم در حوزه عفاف و حجاب دارای اصولی هستند.

شاکری در پایان اظهار داشت: بنابراین برای افزایش بصیرت مردم از باید دانشکده‌ها و موسسات فرهنگی برای روشنگری در مورد توطئه های پنهانی که دستگاه های رسانه ای خارج از کشور و علل خصوص ضد انقلاب انجام دهند اقدام به عمل آورد.


۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1654942

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • یک شهروند مفلوک IR ۱۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۴
    20 1
    بازخوردش هم می بینیم...... عقل کل هایی مثل شما ها نباشند کارمملکت زارهستش