کیهان نوشت:

یک سلطنت طلب مقیم پاریس می گوید دوستان در اپوزیسیون بسیج شده اند تا نشان دهند از هر 3 مخالف حکومت یک نفر نفوذی است.

به دنبال ماجرای محمدرضا مدحی و سپس متهم شدن احمد باطبی از سوی همسر سابق وی در آمریکا و انتشار این خبر که اف بی آی به ارتباط نامبرده با وزارت اطلاعات و لو دادن 2 تن از اعضای اپوزیسیون پی برده، خانم نوشابه- الف گفت: اعتراض ها در محافل اپوزیسیون نسبت به ولنگاری در جذب مخالفان شدت گرفت.

در این میان نوشابه- الف که خود یکی از متهمان نفوذ امنیتی ایران در پاریس به شمار می رود، دست به کار شده و در سایت روزنت نوشت: دوستان، باز دست به کار شده و برای اینکه نشان دهند وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی راست گفته که از هر سه مخالف حکومت، یک نفر «مامور» است، این بار احمد باطبی را نشانه گرفته اند. آنها در اروپا و آمریکا «پاس» می دهند، کیهان در تهران «آبشار» می زند.

وی می افزاید: ما را نشانه گرفته اند. در نمازجمعه انگشت اشاره را بالا می برند، فرمان تهاجم تکرار می شود. کیهان اولین گلوله را شلیک می کند [!؟] ما شکنجه می شویم [!!] و عجیب آن که ناگهان مخالفان هشت آتشه ولایت فقیه، سینه چاکان سرنگونی نظام که بسیاری شان 9 دقیقه هم زندان نبوده اند، به صف می شوند و با شمارش حسین شریعتمداری، به چپ چپ، به راست راست می کنند... در چنین فضایی، از آنان که دانسته آب بر آسیاب دشمن می ریزند، قلم در راه حذف مخالفان به کار می گیرند، و به قول همکار عزیزمان احمد رافت، هر روز روزنامه کیهان را می خوانند تا نام خود را در آن ببینند و آش «آقا» را هم بزنند، توقعی نمی رود؛ آنان کارشان همین است، یا مامورند یا از سر خودشیفتگی و شاید هم برای پنهان کردن پرونده های سیاه، آب به آسیاب دشمن می ریزند. به اینان هرجی [ حرجی] نیست در هر حال.

وی با تأکید بر اینکه نفوذی در میان اپوزیسیون وجود دارد، می نویسد: ما اگر تیغ به روی یکدیگر بکشیم یا در برابر حملات به آنان که دوستشان نمی داریم ساکت بنشینیم، ناخواسته و نادانسته می شویم همان ها که دنبال نام شان در کیهان می گردند. همان ها که مشتی بیش نیستند اما تریبون های حکومتی هر روز بر سر سفره شان، بشقابی برای آنان می گذارند. همان ها که در سایت های بی خواننده و در صفحه های فیس بوکی، خواب سخنگویی می بینند و در پس بی نامی ها، به نام ها می تازند.

 /2929

کد خبر 165790

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • احمد IR ۰۳:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۲
  3 0
  ترور دانشمندان هسته‌اي، حاصل نفوذ ما در آن‌هاست يا آن‌ها در ما؟
 • بدون نام IR ۰۴:۴۸ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۲
  3 0
  رضایت مردم شرط بقاست
 • بدون نام IR ۰۵:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۲
  1 1
  ایران قدرتمن وبا نفوزه.
 • بدون نام IR ۰۵:۴۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۲
  1 0
  مگه نفوذی رو معرفی میکنن؟!!!!!!!!!!!!
 • مهدی IR ۰۷:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۲
  4 1
  من نمیدانم مگر کیهان متولی امنیت نظام و کشور است که این همه سعی میکند خود رامتفاوت نشان دهد . آخه یکی نیست به این آقا بگه متولیان امنیت باید رازدار ، تودار و صبور و با برنامه باشند و کس دیگری نباید مزاحم کارشان شود .هر موقع تشخیص داده شد خودشان مطرح می کنند .
 • بدون نام IR ۰۷:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۲
  1 0
  باطبی که هنوز علیه نظام درvoaصحبت میکنه