سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان:صنعت نفت آبادان آنقدر پول دار نیست که بخواهیم بیهوده لیست خود را پر کنیم

پرکاس با بیان اینکه صنعت نفت آبادان آنقدر پول دار نیست که بخواهیم بیهوده لیست خود را پر کنیم، گفت: باید بگویم علاوه بر جذب بازیکنان خارجی یک بازیکن داخلی دیگر هم جذب می کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان، رضا پرکاس در نشست خبری با اصحاب رسانه که با حضور مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان برگزار شد، اظهار کرد: همیشه فوتبال ایران را دنبال می کردم و برای جذب بازیکن با هیچ ایجنتی به صورت مستقیم برای جذب بازیکن صحبت نکردم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، یکی از شاخصه های جذب بازیکن را سیاست های کلان باشگاه از جمله مسائل اقتصای دانست و افزود: ۸۰ درصد بازیکنان ما قراردشان ۲ ساله است تا دیگر برای فصل آینده دغدغه امسال نداشته باشیم.

وی از عقد قراردادی ۲ ساله با صنعت نفت آبادان خبر داد و تصریح کرد: هر زمان احساس کنم که توانایی و کارایی ندارم خودم می روم و دست باشگاه را باز می گذارم، البته هیچ باشگاهی نبوده که با آن همکاری داشته باشم و آنها برکنارم کرده باشند.

پرکاس یاد آور شد: وقتی که هدایت نفت را برعهده گرفتیم در سه مرحله و به سه شکل تمدید با بازیکنان، جذب بازیکنان مدنظر بر اساس تفکرات تیم و منابع مالیب ازیکنان را جذب کردیم که بازیکنان خارجی هم نیاز داریم.

وی در خصوص اینکه ایرانی محسوب می شود یا آلمانی گفت: من تمام الفبای فوتبالم را در آلمان یاد گرفتم؛ دانش فنی من آلمانی محسوب می شود البته افتخار می کنم ایرانی هستم ولی من ۲ ملیتی و ساکن آلمانم و از نظر علم فوتبال فلسفه من آلمانی است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به کیفیت بازیکنان این تیم بیان کرد: ما بازیکنان باتجربه و تاثیرگذاری داریم، در فوتبال امروزی سن تاثیرگذار نیست اما بازیکنان باتجربه هم می‌توانند کمک زیادی کنند و تحت تاثیر مسائل بیرونی قرار نخواهند گرفت.

وی گفت: ما به دنبال تلفیقی از جوانی و تاثیرگذاری در 11 نفری هستیم که به زمین می فرستیم.

پرکاس به نحوه آماده سازی این تیم اشاره کرد و بیان داشت: ۲ اردوی مناسب در بروجن و تهران پشت سر گذاشتیم و چند بازی تدارکاتی خوب برگزار کردیم که باعث شد بازیکنان به مرز آمادگی برسند.

وی خاطر نشان کرد: جذب بازیکن چند مرحله دارد که بحث مالی، ویزا و البته ضمانت نامه سازمان لیگ هم هست که دست باشگاه را کاملا بسته است؛ برای سه بازیکن درخواست ویزا شده، اگر موانع برداشته شوند پست های خالی را با آنها پر خواهیم کرد.

وی افزود: تمام نفراتی که در فصل جدید جذب شدند به ما کمک خواهند کرد ضمن اینکه ما ته مانده های بازار نقل و انتقالات را انتخاب نکردیم و اگر بازیکنی نمی توانست به ما کمک کند حتی درصورت باز ماندن لیستمان او را جذب نمی کردیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: صنعت نفت آبادان آنقدر پول دار نیست که بخواهیم بیهوده لیست خود را پر کنیم و باید بگویم علاوه بر جذب بازیکنان خارجی یک بازیکن داخلی دیگر هم جذب می کنیم.

46

کد خبر 1659159

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =