۱۳پرونده تخلف در بازار سیمان هرمزگان تشکیل شد

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان گفت: در تیر ماه۱۳ پرونده تخلف برای متخلفان عرضه سیمان در استان تشکیل شده است. 

به گزارش خبرآنلاین، عبدالرضا پیروی منش با تاکید بر تداوم نظارت بر توزیع سیمان در استان، بیان کرد: واحدهایی که تخلف‌هایی مانند گران‌فروشی یا عرضه خارج از شبکه داشته‌ باشند برخورد و به تعزیرات حکومتی معرفی می شوند.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان افزود:۲۸۶ مورد بازرسی درتیرماه سالجاری از واحدهای عرضه و توزیع سیمان در استان بعمل آمده که این بازرسی ها منجر به تشکیل۱۳ پرونده تخلف شده است.

وی عنوان کرد: پرونده های تشکیل شده به ارزش ریالی بیش از ۲ میلیارد و ۲۳۸ میلیون ریال جهت صدور رای نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

پیروی منش با تاکید بر این‌که اقدامات نظارتی سازمان صمت استان در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان همچنان با جدیت تداوم خواهد داشت، گفت: با استفاده از توان و ظرفیت کلیه دستگاههای نظارتی استانی رصد و پایش بازار استمرار داشته و با متخلفان مطابق قوانین و مقررات به شدت برخورد خواهد شد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان در پایان گفت: ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با شماره تلفن گویای ۱۲۴ آماده دریافت هرگونه نظر، پیشنهاد، انتقاد و شکایت‌های مردمی از واحدهای صنفی متخلف است.

48

کد خبر 1660256

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =