هشتمین کارگاه‌ فصلی «چهارفصل تئاتر ایران» برگزار می‌شود

دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری از برپایی هشتمین کارگاه‌های فصلی پروژه‌ی جامع ملی سراسری آموزش نمایشنامه‌نویسی به خارج از پایتخت با عنوان شناخته‌شده‌ «چهارفصل تئاتر ایران»، ۲۲ مرداد ۱۴۰۱، در سالن سلمان هراتی مرکز هنرهای نمایشی حوزه‌ هنری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، فصل هشتم از دور نوین این پروژه که با نام «مناسبات انسانی در جهان پس از کرونا» فراخوان خود را منتشر کرد و برگزیدگان خود را شناخت، در این مقطع از برگزاری خود، به‌صورت حضوری با اعضای هیئت‌علمی این فصل، متشکل از سرکار خانم تهمینه محمدی و آقای محمد نباتی و شرکت‌کنندگان از شش استان کشور تشکیل خواهدشد و اعضای هیئت‌علمی و شرکت‌کنندگان به نشست و گپ‌وگفت درباره‌ نمایشنامه‌های نوشته‌شده خواهند پرداخت.

گفتنی است پس‌ از این کارگاه‌ها در صورت نیاز به بازنویسی آثار، شرکت‌کنندگان فرصت خواهند داشت تا آثار نهایی خود را برای تأیید اعضای هیئت‌علمی فصل، به دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه‌ هنری تحویل بدهند.

ایوب آقاخانی، مسئول این دفتر اعلام کرد مطابق دوره‌های پیشین، آثار برگزیده در نوبت چاپ از سوی انتشارات سوره‌ مهر و در قالب مجموعه‌ای به نام «فصل سفید» قرار خواهند گرفت.

۵۷۵۷

کد خبر 1660275

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =