جریمه ۲۴۵میلیاردی واحد تولیدی متخلف در قزوین

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: یک واحد تولید و توزیع آرد و نهاده‌های دامی به ۲۴۵میلیاردریال جریمه نقدی محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علیرضا حسن‌پور، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی گزارش سازمان جهاد کشاورزی از یک واحد تولید آرد، مبنی بر تخلف متعدد از جمله گران‌فروشی سبوس، ذرت و سایر نهاده‌های دامی، پرونده‌ای در تعزیرات حکومتی تشکیل شد و شعبه بر اساس شواهد و مستندات، شرکت مذکور را متخلف شناخت و محکوم به پرداخت جزای نقدی کرد.

او افزود: با توجه به اطلاعات سامانه اختصاصی سبوس، گران‌فروشی این شرکت به مقدار بیش از ۲میلیون و ۷۰۰هزار کیلوگرم است که با استناد به مواد قانونی، این واحد تولیدی به پرداخت مبلغ ۲۴۵میلیاردریال جزای نقدی محکوم شد.

حسن‌پور یادآور شد: برای این پرونده پس از رای صادره تقاضای تجدید نظر می‌شود که بعد از رسیدگی، میزان محکومیت و رای صادره قطعی شد.

مدیرکل تعزیرات استان قزوین با اشاره به تداوم و تشدید بازرسی و نظارت بر فعالیت کارخانجات آرد و تولیدات نهاده‌های دامی، خاطرنشان کرد: با اجرای طرح سامانه توزیع یکپارچه سبوس، نظارت و کنترل بر تخصیص، توزیع حمل و نقل و مصرف سبوس، هوشمندانه و به‌روز انجام می‌شود، چرا که امنیت غذایی جامعه از اولویت‌های این سازمان است.

۴۶

کد خبر 1660543

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =