۳ نفر
۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۱
افتتاح مرکز کاشت موی کریستیانو رونالدو

تسنیم نوشت: ستاره پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد، دومین شعبه کلینیک کاشت موی خود در اسپانیا را افتتاح کرد.

کریستیانو رونالدو دومین شعبه کلنیک کاشت موی خود «اینسپاریا» را در کشور اسپانیا راه‌اندازی کرد. این شعبه که در منطقه ماربیای اسپانیا افتتاح شده است، یکی از بزرگترین و مجهزترین شعب کلینیک کاشت موی رونالدو است که شامل 12 شعبه می‌شود و طبق اعلام نشریه فوربس، فعالیت تجاری جدید رونالدو ارزشی در حدود 85 میلیون پوند دارد.

رونالدوی 37 ساله اولین شعبه از کلینیک کاشت موی اینسپاریا را سال 2019 در مادرید افتتاح کرد. او آن شعبه را با طور مشترک با پائولو راموس مؤسس کلینیک کاشت موی سائوده ویاول همکاری کرد و به همین دلیل هم مالک نیمی از آن شعبه است.

شعبه ماربیا اما تمام به خود ستاره پرتغالی تعلق دارد و اولین شعبه مختص به خود او در اسپانیا است. رونالدو اما پیش از این در پرتغال 10 شعبه دیگر از کلینیک اینسپاریا را افتتاح کرده بود و در آنها به بیش از 45 هزار مشتری خدمات ارائه کرده‌ بود.

شعب کلینیک کاشت موی اینسپاریا روی هم 100 پرسنل و 15 واحد عملیاتی دارد و یک دوره کامل کاشت مو در آنها بین 4 تا 7 هزار پوند هزینه دارد.

کلینیک کاشت مو تنها یکی از فعالیت‌های اقتصادی رونالدو در خارج از مستیطیل سبز است و او پیش از این در صنف‌های دیگری مانند تولید پوشاک و تأسیس هتل‌های زنجیره‌ای فعالیت داشته است.

258 258

کد خبر 1660570

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =