۰ نفر
۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰
یا جدایی از تیم یا بازی در دسته پنجم

ورزش سه نوشت: بازیکنان مازاد پی اس جی تحت هیچ شرایطی به تیم اول بر نمی گردند و اگر راهی تیمی دیگر نشوند، باید در تیم جوانان باشگاه به میدان بروند.

پی اس جی در دو هفته اخیر، ابتدا موفق به فتح سوپرجام فوتبال فرانسه برابر نانت شد و سپس در هفته اول لوشامپیونا نیز توانست کلرمون را با سه گل شکست دهد. باشگاه پاریسی توانسته چند بازیکن جدید جذب کند ولی پروسه خروج بازیکنان مازاد، مطابق انتظار پیش نمی رود.

کریستوف گالتیه، سرمربی پی اس جی، فهرستی از بازیکنان مازاد را در اختیار باشگاه گذاشته بود که از آن جمع تنها جورجینیو واینالدوم راهی رم شده و هنوز تکلیف چند بازیکن نامشخص است. بازیکنانی مثل مائورو ایکاردی، آندر هِرِرا، رافینیا، یولیان دراکسلر و لاوین کورزاوا اجازه تمرین با تیم اول را ندارند و با تیم جوانان باشگاه تمرین می کنند. این قانون جدید باشگاه پی اس جی است که بازیکنان مازاد، حق تمرین با تیم اول را ندارند.

اکیپ امروز ادعا کرد که به این بازیکنان هشدار داده شده که اگر تا پایان نقل و انتقالات تابستانی مقصدی دیگر برای خود پیدا نکنند، در تیم جوانان باشگاه باقی خواهند ماند و باید در دسته پنجم فوتبال فرانسه به میدان بروند.

این در حالی است که طبق قانون و با پایان مهلت انتقالات تابستانی، بازیکنانی که به تیم جوانان تبعید شده اند، باید به تیم اول برگردند. به نظر می رسد که پی اس جی حاضر است غرامت بدهد ولی بازیکنان مازاد به تیم اول اضافه نشوند.

بیشتر بخوانید:

257 251

کد خبر 1661219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =