بیمارستان شفا خرم آباد ظرفیت بزرگ درمانی بخش خصوص در استان است

موسس و رئیس هیئت مدیره بیمارستان شفا خرم آباد با اشاره به نقش کلیدی رسانه‌ها در جذب سرمایه گذار گفت: بیمارستان شفا با اشتغالزایی هزار و 260 نفر، بیشترین اشتغالزایی بخش خصوصی در لرستان را دار

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، دکتر روح الله فکوری موسس و رئیس هیئت مدیره بیمارستان شفا خرم آباد در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، گفت: 22 سال از فعالیت بیمارستان شفا خرم آباد می گذرد که تابه حال 1260 نفر اشتغال ایجاد شده و در تاریخ استان بی‌نظیر است و تا به حال هیچ بخش خصوصی اعم از صنعت ،کشاورزی و خدمات چنین اشتغالی را ایجاد نکرده اند.

وی ادامه داد: ظرفیت بزرگ بیمارستان شفا برای بیماران استان و شهرستان‌های اطراف ایجاد شده و این برای اولین بار می باشد که در طول تاریخ استان تجهیزات کامل مهیا شده است.

موسس و رئیس هیئت مدیره بیمارستان شفا خرم آباد بیان کرد: تلاش پرسنل شفا در طول سه سال کرونا یکی از بالاترین بهبودی را در کشور ایجاد کرده و بعضی از خدمات فوق تخصصی در این بیمارستان کار های خاصی هستند که قابل تقدیر می باشد.

فکوری اظهار کرد: تأمین رضایت بیمار کار سختی است و ما تلاش خواهیم کرد تا مرخصی کامل بهترین وضعیت را برای بیمار مهیا کنیم.

وی ادامه داد: بیمارستان شفا یک سرمایه برای استان لرستان است و در معرفی توانمندی های استان موثر واقع بوده و ما بابت این موضوع و خدا را شاکریم.

دکتر فکوری یادآور شد: مردم لرستان ارزش بالایی را دارند و تلاش ما ارائه بالاتری خدمات به هم استانی ها می باشد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح یادبودی و هدیه از طرف دکتر روح الله فکوری موسس و رئیس هیئت مدیره بیمارستان شفا خرم آباد از زحمات خبرنگاران تجلیل شد.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1661550

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =