باقری کنی: کودک‌کشی صهیونیستها نشان دهنده هراس راهبردی آنها از آینده است

معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان با تاکید بر این که کودک کشی در هر معیار و ملاک انسانی محکوم است، تصریح کرد صهیونیستها به خوبی دریافته‌اند که تهدید راهبردی علیه اشغالگران در درون سرزمینهای اشغالی با محوریت نسل نوظهور است.

به گزارش خبرآنلاین، محمد بن عبدالعزیز الخلیفی معاون وزیر خارجه قطر در امور منطقه‌ای در دیدار ظهر امروز با علی باقری کنی معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان درباره مسایل دوجانبه، اوضاع منطقه و تحولات بین‌المللی بحث و گفتگو کرد.

معاون سیاسی وزارت امور خارجه در این دیدار با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین، اظهار داشت:کودک کشی به یک هنجار حکمرانی صهیونیستها تبدیل شده و نشان دهنده هراس راهبردی صهیونیستها نسبت آینده است.

باقری کنی با تاکید بر این که کودک کشی در هر معیار و ملاک انسانی محکوم است، تصریح کرد صهیونیستها به خوبی دریافته‌اند که تهدید راهبردی علیه اشغالگران در درون سرزمینهای اشغالی با محوریت نسل نوظهور است.

معاون سیاسی وزارت امورخارجه با تاکید بر این که موضوع فلسطین تاریخ انقضا ندارد و فلسطین همواره اولویت نخست جهان اسلام است، تصریح کرد: دولتهای اسلامی‌ باید بیش از پیش به حمایت و پشتیبانی از ملت فلسطین در عرصه‌های مختلف بپردازند.

معاون وزیر خارجه قطر نیز در این دیدار با اشاره به مشترکات دو کشور، بر روابط رو به رشد دولت قطر و جمهوری اسلامی ایران در همه ابعاد تاکید کرد.

311311

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1661740

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =