راهکاری که درهای واردات و صادرات را به روی ایران باز می کند

تتر یک ارز دیجیتال پر کاربرد است که می تواند ایران را در مقابله با تحریم ها یاری کند. در این مقاله با تتر آشنا می شوید و خرید تتر را یاد می گیرید.

در چند سال اخیر تحریم های مختلفی توسط کشورهای اروپایی و آمریکایی اعمال شد که هدف عمده آن ها کشور ایران بود. برای مقابله با این تحریم ها نیز تدابیر مختلفی اندیشیده شد که اخیرا یک مورد جدید هم به آن ها اضافه گردید. به نظر می رسد که این مورد آخر بتواند تاثیر به سزایی در مقابله با تحریم ها داشته باشد. این راهکار استفاده از ارز دیجیتال تتر (USDT) است که در زمینه های بسیاری کاربرد دارد. بر این اساس می توانیم تتر را به عنوان یک عنصر اثربخش در مقابله با تحریم های اقتصادی در نظر بگیریم. چرا که تتر به ما کمک می کند بتوانیم واردات و صادرات را به شکلی بهینه و کم دردسر انجام دهیم. در این مقاله شما را با ارز دیجیتال تتر آشنا می کنیم و پس از آن، خرید تتر از صرافی ارز دیجیتال را آموزش می دهیم.

پایان تحریم های ایران با استفاده از ارز دیجیتال تتر

در چند روز گذشته، اخباری مبنی بر ثبت اولین سفارش واردات با استفاده از ارز دیجیتال منتشر شد. عموم ارزهای دیجیتال به دلیل ماهیت نوسانگر خود نمی توانند گزینه مناسبی برای انجام این کار باشند. با این وجود از آنجایی که تتر ثبات قیمتی دارد، انتخاب خوبی به نظر می رسد. قیمت تتر وابسته به دلار است و عموما با آن برابری می کند. دامنه نوسان این ارز دیجیتال نیز بسیار کم است و به همین دلیل می توانیم از آن برای انجام مبادلاتی که پرداخت بلند مدت دارند استفاده کنیم. با استفاده از این ارز دیجیتال، راه های انجام واردات و صادرات نیز هموار می شود و ایران می تواند تعادل اقتصادی خود در مبادلات جهانی را پس بگیرد.

البته که همه این موارد به قانونگذاری ها و تصمیمات مسئولین در این باره بستگی دارد. به همین دلیل فعالان اقتصادی در حال بررسی مزایای استفاده از تتر و سایر ارزهای دیجیتال برای مقابله با تحریم ها هستند. طبق اخباری که اخیرا منتشر شد، ظاهرا استفاده از ارزهای دیجیتال و قراردادهای هوشمند برای واردات از شهریور ماه شدت خواهد گرفت. بر این اساس می توانیم تتر را یک گزینه جدی برای انجام این کار بدانیم. در بخش بعدی با سایر فواید تتر نیز آشنا می شوید تا ارزش بالای این ارز دیجیتال را بهتر درک کنید.

ارز دیجیتال تتر

فواید استفاده از تتر (USDT)

ارز دیجیتال تتر یکی از معدود رمز ارزهایی است که نمی توانید روی آن برای سرمایه گذاری و کسب سودهای کلان حساب کنید. با این حال USDT یا همان تتر فوایدی دارد که می تواند در زمینه های مختلفی مفید واقع شود. یکی از این موارد استفاده برای مقابله با تحریم ها بود که در بخش قبل آن را بررسی کردیم. از دیگر فواید خرید تتر و استفاده از آن می توانیم به حفظ ارزش دارایی اشاره کنیم. زمانی که روند بازار ارز دیجیتال نزولی می شود و سایر رمز ارزها شروع به ریزش می کنند، قیمت تتر ثابت می ماند. بر این اساس این دارایی می تواند از ضرر شما در سرمایه گذاری جلوگیری کند. علاوه بر این، خرید تتر برای فعالیت در صرافی های خارجی نیز یک امر ضروری به شمار می رود.

در کنار همه ی موارد فوق، می توانیم تتر را جایگزینی مناسب برای دلار بدانیم. شما می توانید با استفاده از تتر، پرداخت های بین المللی خود را به راحتی و بدون نیاز به دلار انجام دهید. البته که این مورد به ابزارهای پرداختی مورد پذیرش آدرس مقصد شما بستگی دارد. به طور مثال اگر فروشگاه آنلاینی که قصد خرید از آن را دارید، تتر را به عنوان یک ابزار پرداخت به رسمیت بشناسد، می توانید با استفاده از تتر در آن فعالیت کنید. با گسترش پذیرش ارزهای دیجیتال در سراسر جهان، تتر هم می تواند شرایط بهتری پیدا کند. بنابراین احتمال می رود که تقاضای خرید تتر در آینده ای نزدیک افزایش پیدا کند. در بخش بعدی خرید تتر را یاد می گیرید و می توانید به سادگی این کار را انجام دهید.

خرید تتر

برای خرید تتر کدام صرافی ارز دیجیتال را انتخاب کنیم؟

برای این که خرید تتر را انجام دهید می توانید از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی کمک بگیرید. این صرافی امکان خرید تتر و فروش تتر با قیمت مناسب را به شما می دهند. البته که مقایسه قیمت تتر در صرافی های مورد نظر نیز اهمیت بالایی دارد. پس از مقایسه قیمت تتر در صرافی های ارز دیجیتال می توانید بهترین مورد را انتخاب کنید و خرید تتر را انجام دهید. خرید تتر در صرافی ارز دیجیتال شامل مراحل بسیار ساده ای می باشد که خلاصه ای از آن را در فهرست زیر مشاهده می کنید:

  • برای خرید تتر ابتدا وارد سایت صرافی ارز دیجیتال شوید و با انجام ثبت نام و احراز هویت در آن عضو شوید

  • پس از تکمیل عضویت، به بخش کیف پول بروید و موجودی تومانی حساب کاربری خود را افزایش دهید

  • حالا کافیست وارد صفحه خرید و فروش تتر شوید، کادر خرید تتر را تکمیل کنید و دکمه خرید را بزنید

با انجام همین سه مرحله می توانید خرید تتر را انجام دهید و از این ارز دیجیتال استفاده های لازم را ببرید. در صورت نیاز می توانید از پشتیبانی آنلاین صرافی نیز کمک بگیرید تا فرایند خرید تتر را به شکل بهتری انجام دهید.

کد خبر 1661907

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =