۴ نفر
۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲
چاپ تیشرت و خرید تیشرت تبلیغاتی

تجربه ثابت کرده است خرید تیشرت تبلیغاتی با عجله و بدون برنامه ریزی قبلی یا با عدم شناخت کافی از آنچه که قرار است بخریم یا حتی خرید از واسطه ها سبب می شود نتوانیم انتخاب درستی داشته باشیم و خرید مقرون به صرفه ای کنیم.

حال اگر خرید از نوع تیشرت باشد و قرار هم باشد که جنبه تبلیغاتی پیدا کند که دیگر کار سخت تر هم می شود.

تیشرت تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی ماندگار

اصولا لباس تبلیغاتی که اینجا منظور ما تیشرت تبلیغاتی است هدیه تبلیغاتی محبوبی به شمار می آید که این روزها بیشتر از گذشته مورد توجه کسب و کارها قرار گرفته و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی کاربردی به مخاطبان اهداء می شود. همچنین چون تیشرت تبلیغاتی بخشی از پوشش ظاهری به شمار می آید، لزوم توجه به فاکتورهای زیبایی شناسی و طرح و جنس آن که دارای صرفه اقتصادی و تبلیغاتی هم باشد اهمیت یافته و به سفارش هوشمندانه آن تاکید می ورزد.

گلدوزی تیشرت تبلیغاتی

گلدوزی تیشرت یکی از روش های محبوب و باکیفیت چاپ طرح و لوگوی تبلیغاتی بر روی تیشرت است که اتفاقا این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته و از آن استفاده گسترده ای هم می شود. روش چاپ آن هم بدون استفاده از جوهر رنگ است و در واقع با استفاده از ماشین های دوخت اتوماتیک و انواع نخ، کار چاپ به صورت دوخت انجام می شود. بدین گونه که ابتدا طرح و نقش مورد نظر به صورت کلیشه تهیه و سپس بر اساس رنگ بندی آن از نخ های همرنگ با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک گلدوزی ، بطور مستقیم طرح و نقش بر روی تیشرت گلدوزی می شود. در این روش به جهت اینکه طرح و نقش به صورت برجسته با نخ دوخته و طراحی می شود کیفیت بسیار بالایی دارد و از عمر طولانی برخوردار است.

. چاپ تیشرت سابلیمیشن

چاپ تیشرت به روش سابلیمیشن که می توان از آن به عنوان یکی از باکیفیت ترین روش های چاپ تیشرت نیز یاد کرد، با استفاده از یک پرینتر دیجیتالی و یک دستگاه پرس حرارتی طرح و لوگوی تبلیغاتی را بر روی تی شرت انتقال می دهد و چاپ می کند. جزئیات روش کار آن نیز بدین گونه است که بعد از اینکه طرح و لوگو طراحی شد آن را با استفاده از یک پرینتر دیجیتالی بر روی کاغذ مخصوص سابلیمیشن با جوهر خاص آن چاپ و آماده می کنند و سپس آن را با چسب مخصوص بر روی تی شرت می چسبانند و سپس با پرس حرارتی با وارد کردن دمایی در حدود 180 درجه، جوهر روی کاغذ را که حاوی طرح و لوگو می باشد از حالت مایع به حالت گاز در آورده و آن را به خورد بافت تیشرت می دهند که در واقع نقش بدین سان و بر مبنای تصعید بر روی تیشرت انتقال می یابد.

چاپ تیشرت تبلیغاتی

. چاپ تیشرت سیلک اسکرین

روش چاپ سیلک تیشرت که در تیراژهای بالا از آن استفاده می شود و بسیار هم پرطرفدار است، تقریبا بخش اعظم چاپ تیشرت را به خود اختصاص داده است و بسیار مناسب چاپ طرح های نسبتا ساده و غیر پیچیده می باشد. این شیوه چاپ تیشرت بدین گونه است که ابتدا طرح بر روی یک توری پارچه ای یا پلاستیکی دارای منافذ بسیار ریز که به وسیله یک قاب مهار شده است نقش می بندد و جاهای غیر طرح با موادی مخصوص‌ و ضد آب پوشانده می شود سپس توری بر روی تیشرت قرار می گیرد و رنگ توسط کاردک یا غلطک رنگ با فشار از قسمت طرح که با مواد مخصوص پوشانده نشده عبور کرده و طرح را بر روی تیشرت منتقل می کند.

گلدوزی تیشرت

. چاپ تیشرت به روش مستقیم (DTG) یا دیجیتال

یکی دیگر از روش های چاپ تیشرت با کیفیت بر روی تیشرت که این روزها بدان توجه زیادی می شود و برای چاپ تیشرت از آن استفاده می گردد، چاپ مستقیم یا DTG است. در روش چاپ به شکل مستقیم یا DTG پس از اینکه طرح و لوگو با استفاده از ابزارهای طراحی در کامپیوتر طراحی شد سپس به صورت مستقیم با استفاده ازجوهر مخصوص و توسط یک پرینتر بزرگ بر روی تیشرت چاپ یا به قولی پرینت می شود. همچنین چون در این روش چاپ، پرینتر دستورات کامپیوتر را بدون کم و کاست و با دقت هوش کامپیوتر چاپ می کند لذا می توانید انواع و اقسام طرح های دشوار و پیچیده را بر روی تیشرت چاپ کنید.

قیمت تیشرت تبلیغاتی در مجموعه گیفتو

در مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو که به عنوان مرجع و مرکز تولید انواع هدایای تبلیغاتی از جمله تیشرت تبلیغاتی شناخته می شود، همیشه سعی بر آن است تا همه روش های مرسوم چاپ بر روی هدایای تبلیغاتی را در اختیار داشته باشد و در واقع به همه انواع مرسوم و پرکاربرد آن نیز تجهیز شده است و کارگاه اختصاصی چاپ دارد. با این حساب مثل بسیاری از مراکز چاپ دیگر کار واسطه گری یا شبیه آن نمی کند و با در اختیار داشتن تیم فنی متخصص چاپ و تولید انواع هدایای تبلیغاتی از جمله تیشرت تبلیغاتی به یکی از بهترین های تولیدی تیشرت تبدیل شده است. لذا خدمات چاپ تیشرت یا گلدوزی تیشرت یا تولید تی شرت تبلیغاتی در این مجموعه با هزینه های بسیار مناسب و مقرون به صرفه انجام می گیرد که در کنار ارائه مشاوره های تخصصی و علاوه بر کیفیت خوب، برای آن هم گارانتی کیفیت و هم ضمانت قیمت داده می شود.

اگر دوام و ماندگاری تیشرت تبلیغاتی را تقسیم بر هزینه های صرف شده اش کنید به قیمت های مناسبی می رسید و تیشرت تبلیغاتی را حتما جزو هدایای تبلیغاتی سازمان خود قرار می دهید. ضمن اینکه به جهت گستردگی انواع و اقسام پارچه که با جنس های متفاوتی از ارزان تا گران تولید می شود، این امکان را فراهم می کند تا اغلب کسب و کارها توان خرید تیشرت تبلیغاتی را بیابند.

خرید تیشرت تبلیغاتی حتی تعداد کم

ممکن است هر یک از مراکز فروش هدایای تبلیغاتی با محدودیت هایی در تیراژ یک محصول مثل تیشرت تبلیغاتی مواجه باشند و حداقل تیراژ آنها به کمتر از 1000 یا 500 عدد نرسد ولی برخی از این مراکز چون هدیه تبلیغاتی گیفتو به جهت توسعه تبلیغات کسب و کارها و برخورداری حداکثری مشاغل از این هدیه تبلیغاتی محبوب که تیشرت تبلیغاتی است اقدام به عرضه آن با تیراژ حتی 20 عدد هم می کند. البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که هر چه تیراژ بالاتر باشد یک سری مزایای قیمتی خواهد داشت.

خرید تیشرت تبلیغاتی

اول از همه اینکه وقت بگذارید و تولیدی تیشرت اصلی را بیابید تا با حذف واسطه ها به محصولی ارزان تر و در عین حال اصلی و با کیفیت دسترسی پیدا کنید، سپس مخاطبتان را بشناسید تا بر اساس آن اقدام به چاپ تیشرت یا گلدوزی تیشرت بکنید مثلا یک مخاطب عادی به ندرت یک تیشرت تبلیغاتی دارای چاپ بزرگ و شلوغ را به تن خواهد کرد ولی پرسنل و کارکنان یک فروشگاه یا مجموعه خدماتی از پوشیدن آن که مزین به تبلیغات محل کارشان هم شده باشد حداقل در تایم کاری استقبال خواهند کرد ضمن اینکه تا حدودی در بحث قیمتی آن هم موثر است و هرچه چاپ و طرح کوچکتر باشد هزینه کمتر می شود.

منبع : https://www.gifto.biz/print-t-shirt/

کد خبر 1662280

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =