قتل مرد روستایی در امامزاده داوود به دلیل حقابه‌!

تسنیم نوشت: یک مرد جوان به دلیل حقابه در یکی از روستاهای امامزاده داوود(ع) دست به جنایت زد و متواری شد.

اوایل مردادماه جاری، درگیری خونین ۲ مرد جوان در یکی از روستاهای امامزاده داوود(ع) از سوی مردم به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۴۳ امامزاده داوود(ع) راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را کلید زدند؛ ماموران کلانتری پس از حضور در روستای موردنظر با پیکر نیمه‌جان مرد جوانی مواجه شدند که هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود.

امدادگران اورژانس که همزمان با تیم پلیسی در محل حادثه حاضر شده بودند، مرد جوان را برای سیر مراحل درمانی به بیمارستان منتقل کردند؛ در ادامه مشخص شد، ضارب قبل از رسیدن پلیس از مهلکه گریخته بود.

بلافاصله تحقیقات ماموران کلانتری برای دستگیری فرد متواری به اتهام نزاع و ضرب و جرح را آغاز کردند، ۲۰ روز از تجسس‌ها گذشته بود که یکشنبه ۲۳ مردادماه جاری، مرد جوان به دلیل شدت جراحات فوت شده روی تخت بیمارستان فوت کرد.

بدین ترتیب رسیدگی به این پرونده قتل در دستور ساسان غلامی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جرائم‌جنایی و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس اگاهی قرار گرفت.

بررسی‌های ابتدایی بازپرس پرونده نشان داد، قاتل به دلیل اختلاف برسر حقابه روستا با مرد جوان درگیر شده و وی را هدف ضربات چاقو قرار داده است.

تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط ساسان غلامی بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جرائم‌جنایی ادامه دارد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری مرد جنایتکار وارد عمل شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

کشف جسد یک مرد میانسال در پاساژ معروف شمال تهران

۲۳۳۲۳۳

کد خبر 1662493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =