رفع تصرف حریم سراب امیر و سایت پرورش ماهی در الشتر

‍مدیرمنابع آب شهرستان سلسله  گفت : حریم سراب امیر و یکی از سایت های پرورش ماهی منطقه کهمان در شهرستان سلسله آزادسازی و رفع تصرف شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، ذبیح جودکی در این باره گفت :پس از شکایات مردمی و درخواست های مکرر مبنی بر آزادسازی حریم سراب امیر که در سالیان متمادی توسط یکی از مالکین منطقه محصور و بصورت اختصاصی مورد استفاده قرار گرفته بود براساس مصوبات شورای حفاظت از منابع آب بااخذ دستور قضایی و همکاری نیروی انتظامی با پیگیری صورت گرفته رفع تصرف گردید.

وی ادامه داد : همچنین یکی از سایتهای پرورش ماهی که به دلیل تصرف بستر و حریم رودخانه کهمان در محدوده روستای دره تنگ با همکاری و مساعدت مالک سایت اقدام به ضمن رفع تصرف تمامی استخرهای ساخته شده در حریم و بستر تخریب گردید.

جودکی افزود : با درخواست از تمامی مالکین سایتهای پرورش ماهی که اقدام به ساخت و ساز در بستر و حریم رودخانه‌ها نموده‌اند، جهت جلوگیری از هر گونه تنش و رعایت حقوق بیت المال نسبت به رفع تصرفات انجام شده اقدام نمایند.

مدیرمنابع آب سلسله در پایان اضافه کرد : با توجه به اخطارهای قبلی و اطلاع رسانی با حضور در منطقه ،جهت جلوگیری از خسارت به محصولات زراعی هر چه سریعتر نسبت به نصب کنتور هوشمند و تمدید پروانه اقدام نمایند در غیر اینصورت بهای برق مصرفی این چاهها بصورت آزاد محاسبه و همچنین ضمن جمع‌آوری منصوبات، برق چاه‌ نیز قطع می‌گردد ، هرگونه خسارت به محصولات زراعی بر عهده متخلف و مالک چاه خواهد بود .

46

کد خبر 1662609

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =