اجاره مسکن در قزوین با تهران برابری می‌کند

استاندار قزوین گفت: قیمت مسکن در شهر قزوین به نسبت جمعیت و در مقایسه با شهرهای مشابه بالاست و اجاره مسکن در قزوین گاهی اوقات با تهران برابری می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: برای پیشرفت هر چه بهتر و افزایش سرعت روند احداث طرح جهش مسکن در استان قزوین سعی شده از تجریبات گذشته به ویژه تجربیات مسکن مهر استفاده شود.

او با اشاره به مشکلات دیرینه تعاونی‌های مسکن در استان قزوین، افزود: برای حل مشکلات دیرینه برخی از تعاونی‌های مسکن در قزوین نیازمند استفاده از ظرفیت‌های موجود و اختیارت ملی و استانی هستیم.

اعلایی گفت: قیمت مسکن در شهر قزوین به نسبت جمعیت و در مقایسه با شهرهای مشابه بالاست و اجاره مسکن در قزوین گاهی اوقات با تهران برابری می‌کند.

نماینده عالی دولت در استان ادامه داد: در زمینه افزایش تولید و اثرگذاری قیمت مسکن اقداماتی در حال انجام است که برای اجرایی شدن آن توافقات ملی و استانی خوبی با سازمان‌های مختلف از جمله اوقاف انجام شده و امیدواریم این تصمیمات اجرایی شود.

استاندار قزوین بیان کرد: در زمینه حفظ باغستان سنتی نگاه مجموعه مدیریتی استان سخت‌گیرانه است ولی باید راه‌حل‌هایی را برای نظامات اقتصادی، امنیتی و بهره‌برداری باغستان بازتعریف کنیم.

46

کد خبر 1663173

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =