تمدید پذیرش بدون کنکور در مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت آلومینیوم المهدی

صبح ساحل نوشت: رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت آلومینیوم المهدی گفت: متقاضیان در بازه زمانی تمدید شده جهت ثبت نام در رشته­‌های کاردانی و کارشناسی مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت آلومینیوم المهدی می توانند بدون شرکت در کنکور و فقط با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور از تاریخ 1 لغایت 4 شهریور ماه، نسبت به ثبت نام در این مرکز اقدام نمایند.

محسن عامری سیاهویی با اشاره به تمدید پذیرش ترم مهرماه 1401 مرکز علمی کاربردی المهدی، اظهار داشت: این مرکز در سال 1388 با هدف ارائه آموزش های کاربردی به دانشجویان راه اندازی شده است که هم اکنون دارای چهار رشته کاردانی شامل «متالورژی تولید آلومینیوم»، «برق صنعتی»، «مکانیک تاسیسات صنعتی»، «ایمنی کار و حفاظت فنی» و همچنین چهار رشته کارشناسی شامل «متالورژی ذوب فلزات»، «مهندسی فناوری مکانیک ماشین افزار»، «مهندسی فناوری کنترل-ابزار دقیق» و «مهندسی فناوری ایمنی، سلامت و محیط زیست» می باشد.

وی خاطرنشان کرد: مرکز المهدی تنها مرکز آموزش عالی در استان هرمزگان و از معدود مراکز سطح کشور بوده که توسط یکی از صنایع مادر راه اندازی، و آموزش به دانشجویان در آن به صورت کاملا کاربردی و در شرایط واقعی کار صورت می پذرد که یکی از رسالت های اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی است.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت آلومینیوم المهدی در ادامه یادآور شد: از دیگر مزیت های این مرکز، استفاده از اساتید مجرب و نخبه است که بخش زیادی از آن ها در صنایع غرب شهر بندرعباس مشغول به فعالیت بوده و این مهم موجب شده است آموزش به دانشجویان جنبه کاربردی بیشتری پیدا کند.

عامری سیاهویی یادآور شد: در اختیار داشتن کارگاه های تخصصی با آخرین فناوری های موجود در کشور نیز از دیگر وجوه تمایز این مرکز با سایر مراکز است که دانشجویان فارغ التحصیل شده را در شرایط علمی و تخصصی مطلوبی قرار میدهد.

وی در پایان افزود: متقاضیان در بازه زمانی تمدید شده جهت ثبت نام در رشتههای کاردانی و کارشناسی مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت آلومینیوم المهدی می توانند بدون شرکت در کنکور و فقط با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور از تاریخ 1 لغایت 4 شهریور ماه، نسبت به ثبت نام در این مرکز اقدام نمایند.

48

کد خبر 1663213

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =