اجرای نمایش «تا اون» در تالار سایه آغاز شد

اجرای نمایش «تا اون» به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری شامگاه روز جمعه بیست و هشتم مرداد ماه با حضور تعدادی ازهنرمندان شناخته شده عرصه تئاتر،سینما و تلویزیون در تالارسایه مجموعه تئاترشهرآغاز شد. 

به گزارش خبرگزار ی خبر آنلاین، آیین افتتاحیه نمایش «تا اون» به نویسندگی وکارگردانی هادی حوری شامگاه روز جمعه بیست و هشتم مرداد ماه با حضور تعدادی از هنرمندان شناخته شده تئاتر، سینما و تلویزیون از جمله اردلان شجاع کاوه، الیزا اورامی، بهرام ابراهیمی، رضا درویش نژاد، شیرین یزدان بخش، تبسم هاشمی، جمشید صفری در تالار سایه مجموعه تئاترشهر آغاز شد.
هادی حوری نویسنده و کارگردان نمایش «تا اون» قبل از آغاز اجرای این اثر نمایشی ضمن قدردانی از تماشاگران وهنرمندانی که در اولین اجرای نمایش حضور پیدا کرده بودند، گفت: من حرف چندانی ندارم چون تمام حرف هایم را روی صحنه گفته ام و امیدوارم به واسطه همراهی ارزشمند بازیگران به موثرترین شکل ممکن به تماشاگران منتقل شود.
وی افزود: امشب در اولین اجرای نمایش «تا اون» هنرمندان عزیزی حضور پیدا کرده اند که جا دارد به نمایندگی از گروه اجرایی برای این حضورموثرشان تشکر و قدردانی کنم که باعث دلگرمی ما شدند.
بهرام ابراهیمی بازیگرپیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون هم پس از صحبت های هادی حوری بیان کرد: من از بازیگرانی هستم که سابقه طولانی در عرصه بازیگری دارم و معتقدم سخت ترین اجرا برای بازیگر و کارگردان، اولین شب اجراست. چرا که در اولین شب اجرا قرار است آنچه در پروسه تمرین اثر نمایشی صورت گرفته، تحویل تماشاگرشود. بنابراین چنین فرآیندی نیازمند تمرکز و پشتکار فراوانی است که امیدوارم در این اجرا شاهد آن باشیم.

اجرای نمایش «تا اون» در تالار سایه آغاز شد
وی اظهار کرد: به اعتقادمن تئاتری که مسأله نداشته باشد، اصلا نمی تواند تئاتر باشد. طرح مساله در یک اثر نمایشی به مثابه کاربرد چرخ برای حرکت یک اتومبیل است که اگر وجود نداشته باشد، اساس ساخت این اتومبیل بیهوده خواهد بود. بنابراین آنچه برای اجرای نمایش می تواند مورد اهمیت باشد، طرح مسأله است که می تواند موجب استقبال تماشاگران را فراهم سازد.
نمایش «تا اون» به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری و بازی (به ترتیب حروف الفبا) دانیال ابراهیمی، شیما پروهان، شیوا ترابی،علی رجایی، بهروز سروعلیشاهی،شاهین علایی نژاد، محمد مهدی کیان، عیسی محمدی، علیرضا موسوی، آیلار نوشهری ، نساء یوسفی ، و مجید صد خسروی، نگار شهبازی، هلیا حمیدی ، محدثه امیریان در نقش موش های مراقب ساعت ۲۰ با مدت زمان ۸۰ دقیقه و قیمت بلیت ۸۰ هزار تومان در تالار سایه تئاتر شهر روی صحنه می رود.

۵۵۵۵

کد خبر 1664007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =