روایتی صمیمی و واقع گرا و رمانی معاصر از مثنوی معنوی

نشر عنوان در تازه ترین فعالیت خود دو رمان«طوطیانوش و آقای بازرگان» و «زخم بستر» منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رمان «طوطیانوش و آقای بازرگان» نوشته مهدی بالود و دومین تجربه داستان نویسی اوست. رمان «طوطیانوش و آقای بازرگان» در فضایی واقع‌گرایانه و در بستر روابط امروزین انسان‌ها با دست‌آویز قراردادن پدیده رمزارز روایت می‌شود. بالود با نیم‌نگاهی به شعر مشهور طوطی و بازرگان مولانا، داستانی معاصر خلق کرده است.

از مهدی بالود پیش از این کتاب، داستان «تنهایی بسیار صبور است»، منتشر شده است. رمان فارسی «طوطیانوش و آقای بازرگان» از سوی نشر عنوان در ۱۶۴ صفحه قطع رقعی، در شمارگان ۵۵۰ نسخه و با قیمت ۷۵ هزار تومان چاپ شده است.

همچنین داستان «بلند زخم» بستر نوشته کامبیز آریان‌زاد از سوی نشر عنوان منتشر شد. داستان «زخم بستر» در روایتی صمیمی و واقع‌گرا مخاطب را با خود همراه می‌کند. «زخم بستر»، داستان مردی است که در حادثه‌ای نیمی از بدنش فلج می‌شود. دکترها معتقدند حادثه نه در نخاع، که در ذهنش اتفاق افتاده است. چون ظاهرا علائم صدمه به نخاع دیده نمی‌شود. او در اثر این اتفاق توانایی پیشگویی در مورد اطرافیان را نیز به دست آورده است. مرد تصمیم می‌گیرد بعد از بیمارستان بقیه عمرش را در کنار مادر و در شهر خودشان سپری کند. این تصمیم سفری بیرونی و درونی را دربردارد. داستان بلند زخم بستر پشت یک وانت‌بار سفید می‌گذرد.

داستان بلند «داستان زخم بستر» نوشته کامبیز آریان‌زاد از سری داستان‌های ما، در ۶۰ صفحه، قطع رقعی، با شمارگان ۳۵۰ جلد و با قیمت ۳۵ هزار تومان از سوی نشر عنوان برای مخاطبان علاقه‌مند به داستان ایرانی منتشر شده است.

روایتی صمیمی و واقع گرا و رمانی معاصر از مثنوی معنوی


روایتی صمیمی و واقع گرا و رمانی معاصر از مثنوی معنوی

۵۷۲۴۴

کد خبر 1664029

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =