خرید و فروش آثار هنری در نمایشگاه هنر ایران آسان شد

خدمات رایگان آنلاین خرید و فروش آثار هنری در فروشگاه اینترنتی "نمایشگاه هنر ایران" امکان ارتباط مستقیم و بدون واسطه هنرمندان و خریداران آثار هنری و محصولات صنایع دستی را فراهم آورده است.

با آغاز به کار رسمی فروشگاه آنلاین نمایشگاه هنر ایران، خرید و فروش آثار هنری از جمله آثار هنرهای تجسمی، صنایع دستی، عکس و گرافیک دیجیتال آسان شد.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه مجازی هنر ایران ؛ یکی از فرصت های فروش موثر با امکانات، خدمات و قابلیت های رایگان، ویژه هنرمندان و هنردوستان کشور با عنوان "نمایشگاه مجازی هنر ایران" به نشانی اینترنتی honariran.org راه اندازی شده است.

هنرمندان و فعالان حوزه صنایع دستی می توانند با استفاده از وب سایت و اپلیکیشن نمایشگاه مجازی هنر ایران، امکان خرید و فروش آسان، بی واسطه و آنلاین آثار هنرهای تجمسی، صنایع دستی، گرافیک دیجیتال، عکس و فتوگرافی در گروه های نقاشی، خوشنویسی، مجسمه سازی، نگارگری، نقاشیخط و همچنین محصولات گسترده صنایع دستی را داشته باشند و به ثبت رایگان آثار و محصولات بپردازند.

برای نصب اپلیکیشن "نمایشگاه هنر ایران" از اپ استورهای بازار و گوگل پلی لطفا کلیک کنید.

این سامانه بعد از طی مراحل موفّقیت آمیز مطالعات و پیاده سازی با دریافت مجوّزهای لازم از مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی درقالب وب سایت و اپلیکیشن، آماده ارائه خدمات به هنرمندان بوده و تاکنون بیش از ده هزار اثر هنری و محصولات صنایع دستی را در دل خود جای داده است.

کارآفرینی اجتماعی مبنای فعالیت نمایشگاه هنر ایران

"نمایشگاه هنر ایران" بر مبنای کارآفرینی اجتماعی و توجه به حوزه معیشت هنرمندان، با الگوی کسب و کار فریمیوم در حال ارائه خدمات بوده و فضای مستعدی را برای ثبت رایگان آثار هنری و فروش آثار هنرمندان بوجود آورده است.

مدت زمان نشر آثار هنری و محصولات صنایع دستی، دائمی و بدون تاریخ انقضاء بوده و به هر میزان که هنرمند یا ثبت کننده اثر نیاز داشته باشد، فروش آنلاین بدون واسطه خواهد داشت و این امر از ویژگی های منحصربه فرد پلتفرم هنری «نمایشگاه هنر ایران» به شمار می آید.

- جهت دریافت و صدور گواهی حضور در "نمایشگاه هنر ایران" از طریق این لینک اقدام نمایید.

صدور گواهی حضور در نمایشگاه هنر ایران

همچنین این نمایشگاه مجازی و فروشگاه آنلاین محصولات هنری و صنایع دستی از وارد آمدن آسیب به فروش هنرمندان به دلیل محدودیت هایی که پاندومی کرونا در برگزاری نمایشگاه های حضوری ایجاد کرد، جلوگیری نموده و ویژگی های خرید و فروش آنلاین را بصورت رایگان در اختیار هنرمندان قرار می دهد.

از سایر ویژگی های نمایشگاه هنر ایران می توان به مشاوره رایگان هنرمندان در زمینه های بازارسازی، بازاریابی، فروش و بسته بندی اشاره کرد.

ایجاد ارتباطات آموزشی موثر میان هنرمندان و هنرآموزان در قالب ثبت هنرکده ها و آموزشگاه های هنرهای تجسمی و صنایع دستی از دیگر ظرفیت های نمایشگاه هنر ایران است.

در حال حاضر بیش از هزاران هنرکده و آموزشگاه هنری و صنایع دستی در این سامانه به ثبت رسیده که به توسعه و نشر هنر، اشتغال آفرینی فردی و کارگاهی کمک می کنند.

توسعه اشتغال و خودکفایی هنرمندان و شکوفایی کشور در حوزه های هنری، از اثرات میان مدت و بلند مدت نمایشگاه هنر ایران بوده که دستگاه های متولی نظیر وزارت و سازمان های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور و استان ها می توانند با حمایت خود این امر را تسریع بخشند.

"نمایشگاه هنر ایران" شگفتانه هایی هم دارد که نظیر آن را می توان در فروش و صادرات آثار هنری و محصولات صنایع دستی با عنوان «ایران آرت» مشاهده کرد.

آثار برگزیده و مورد تایید کارشناسان "نمایشگاه هنر ایران" فرصت حضور در بازارهای بین المللی با سود مناسب را در برنامه "ایران آرت" خواهند داشت که به نشانی IranArt.org قابل دسترس خواهد بود.

در ادامه به ویژگی ها، امکانات و خدمات رایگان "نمایشگاه هنر ایران" نگاهی کوتاه خواهیم داشت:

خرید و فروش صنایع دستی ایران

گروه های متنوع هنری

جست و جو و خرید در میان ۷۰۰ گروه هنری متنوع از هنرمندان ایران زمین و یا ثبت سفارش بر مبنای آثار موجود در سامانه

ثبت رایگان آثار هنری

با اطلاعات کامل و تصاویر جذاب به ثبت رایگان آثار هنری خود بدون تاریخ انقضاء بپردازید و بر مبنای آن به قبول سفارش بپردازید.

صدور شناسنامه و گواهی حضور در نمایشگاه

صدور شناسنامه ویژه آثار هنری، صدور گواهی حضور در نمایشگاه و مشاوره در حوزه تحقیقات بازار، بازاریابی، بسته بندی و ...

ورود به بازارهای بین المللی

با ما حرفه ای شده و آماده حضور در بازارهای بین المللی با همکاری بازارگانان خواهید شد. این یعنی حمایت از تولید، اشتغال آفرینی بر مبنای زیرساخت دانش بنیان!

خرید آثار هنری بدون واسطه

بدون واسطه و دست اول به خرید آثار هنری و صنایع دستی از هنرمندان عزیز کشورمان بپردازید.

فروش مستقیم آثار هنری

بدون دغدغه با ارتباط مستقیم با مشتریان و بدون کارمزد آثارتان را به فروش رسانید.

خرید و فروش آثار هنرهای تجسمی

فرصتی بی نظیر و ثبت رایگان برای خرید و فروش آثار هنری نقاشی، نگارگری، خوشنویسی، نقاشیخط، مجسمه سازی و سایر آثار هنری هنرمندان ایران

خرید و فروش آثار صنایع دستی

با ثبت رایگان و فروش آثار صنایع دستی و خرید در ۳۰۰۰ گونه مختلف هنری می توان پیشران توسعه اقتصاد،فرهنگ و هنر کشور بود.

خرید و فروش عکس و فتوگرافی

ثبت رایگان و فروش عکس های کم نظیر شما با دوربین حرفه ای یا موبایل می تواند منبع درآمد مناسبی برای شما شود، کافی است امتحان کنید.

آثار طراحی گرافیک دیجیتال

رایگان و بدون کارمزد به فروش آثار طراحی گرافیک دیجتیال و لایه باز اقدام و بدون واسطه به ثبت آثار و خرید طرح های لایه باز بپردازید.

پلتفرمی برای ارتباط مستقیم هنرمندان با هنردوستان

شما هنردوست و هنرمند گرامی می توانید با نصب اپلیکیشن «نمایشگاه هنر ایران» و یا مراجعه به آدرس www.honariran.org آثار هنری، عکس، طرح یا محصول صنایع دستی مورد نیاز خود را ثبت یا آن را بیابید.

گروه های هنری مختلفی در این اپلیکیشن پیش بینی شده و جهت بهره مندی از امکانات فوق العاده تر پیشنهاد می کنیم به نشانی honarran.org/app مراجعه فرمایید.

گروه های مختلف آثار و محصولات قابل ثبت در نمایشگاه هنر ایران:

هنرهای تجسمی

نقاشی، خوشنویسی، مجسمه سازی، نگارگری، مینیاتور، کاریکاتور، نقاشی‌خط و چاپ دستی

صنایع دستی حرفه ای

بافت ، خیاطی و رودوزی، فیروزه کوبی، میناکاری، خاتم‌ کاری، هنر چوب، هنر سنگ و کاشی، هنر فلز، هنر چرم، معرق چرم، هنر شیشه، هنر آینه هنر سفال خمیر، رزین و چینی و هنر پرشنگ لوازم، مواد و ابزار

محصولات صنایع دستی

تابلو فرش لباس و تن پوش ، لباس محلی و سنتی، روبدوشامبر ، زیورآلات ، فرش و زیرانداز ، قالی ، فرش دستبافت ، قالیچه ، گلیم ، گبه ، گلیم فرش ، جاجیم ، نمد ، پاپوش، گیوه و ...

عکس یا فتوگرافی

بک دراپ و بک گراند، عکاسی خبری، فتوژورنالیسم، عکاسی منظره، عکاسی حیات وحش، عکاسی پرتره، عکاسی تبلیغاتی، عکاسی خیابانی، عکاسی اجسام (طبیعت بی جان)، عکاسی صنعتی، عکاسی نجومی، عکاسی مد و مدلینگ، عکاسی معماری و ...

گرافیک دیجیتال

لایه باز آرم و اوراق اداری، لوگو، کارت ویزیت، سربرگ نامه، پاکت نامه، فاکتور فروش، قبض بن خرید، کارت تخفیف، برگ سهام، ست کامل اداری، پست و استوری اینستاگرام، پوستر نشریه، مجله، طراحی روزنامه ...

همچنین آموزشگاه و هنرکده ها، نگارخانه / گالری، ثبت سفارش / آگهی استخدام، سازمان، انجمن، شرکت و گروه ها از جمله گروه تعریف شده در نمایشگاه هنر ایران است.

در پایان باید گفت که فروشگاه آنلاین، تعاملی و کاربر محور نمایشگاه آثار هنرمندان و طراحان گرافیک هنر ایران با هدف خدمت به جامعه هنری کشور بنا نهاده شده و در نیازمندی های آنلاین و رایگان هنر و صنایع دستی کشور می توانید علاوه بر ثبت رایگان و فروش آثار و طرح های خود به انجام سفارش های اختصاصی بر مبنای آن بپردازید.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1664498

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =