واکنش آنی رقبای تاج از شنیدن خبر لغو مجمع انتخاباتی/عکس

ورزش سه نوشت:تصاویر منتشرشده از وضعیت دو نامزد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در استودیو فوتبال برتر بیانگر نکات مهمی است.

درحالی که مجری برنامه فوتبال برتر با قطع ناگهانی آیتم مربوط به بازی استقلال و مس کرمان، خبر منتشرشده روی سایت رسمی فدراسیون فوتبال مبنی بر لغو مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال را خواند، اکنون انتشار تصاویری از حالات و واکنش‌های عزیزاله محمدی و میرشاد ماجدی، دو نامزد حاضر در برنامه نشان می‌دهد که حداقل یکی از آنها از این تصمیم آگاه بوده است.

واکنش آنی رقبای تاج از شنیدن خبر لغو مجمع انتخاباتی/عکسواکنش آنی رقبای تاج از شنیدن خبر لغو مجمع انتخاباتی/عکس
عزیزاله محمدی که در طول برنامه علاوه بر وارد ساختن ایراداتی نسبت به نامزد غایب، به سرپرست فعلی فدراسیون فوتبال هم انتقاداتی را وارد کرده بود، بعد از اعلام رسمی خبر لغو مجمع انتخاباتی و به تبع آن انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال، به حاضرین در استودیو اعلام کرده که از این تصمیم مطلع بوده ولی روی آنتن زنده برنامه اعلام نکرده تا حتی اگر یک درصد این تصمیم عملی نشد، او به عنوان نقش منفی داستان شناخته نشود.

واکنش آنی رقبای تاج از شنیدن خبر لغو مجمع انتخاباتی/عکس
در سوی دیگر اما میرشاد ماجدی که در کنار محمدجواد پاینده، مدیر روابط عمومی فدراسیون حاضر بود، با بهت خاصی به صفحه گوشی همراهش خیره شده و مشخص نیست آیا دارد نسبت به روند منجر به اتخاذ این تصمیم ناگهانی کسب اطلاع می‌کند یا موارد دیگری را با مخاطبین خودش چک می‌کند اما آنچه مشخص است زبان بدن عزیزاله محمدی به نسبت میرشاد ماجدی، مبین آرامش بیشتری است.
به هرحال باید حداقل تا صبح منتظر ماند و دید پشت‌پرده مفاد قیدشده در بیانیه دبیرکل فدراسیون فوتبال در لغو ناگهانی مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال چه مواردی است که در فاصله هشت ساعت مانده تا شروع آن، دبیرکل فدراسیون را نسبت به لغو شبانه انتخابات مصر ساخته است.

واکنش آنی رقبای تاج از شنیدن خبر لغو مجمع انتخاباتی/عکس

واکنش آنی رقبای تاج از شنیدن خبر لغو مجمع انتخاباتی/عکس

251 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1667867

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =