تاج خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما؛ بیایید در کنار هم باشیم

تاج به رئیس صدا وسیما نامه نوشت و درباره برگزاری انتخابات و برنامه های تولیدی به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رییس فدراسیون فوتبال درنامه ای سرگشاده به رییس صدا وسیما در خصوص روند برگزاری انتخابات و برنامه های تولیدی به نکاتی اشاره کرد.

متن پیام مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال به دکتر جبلی، رییس صدا و سیما به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر جبلی
ریاست محترم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

با عرض سلام و ارادت؛
همانطور که مطلعید، روز سه‌شنبه مورخ 1401/06/08، مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال ایران با وجود کارشکنی‌ها در لغو آن برگزار و اینجانب با اکثریت قاطع آرا این فرصت را به‌دست آوردم که در سمتی که تجربه حضور در آن را پیش از این نیز داشته‌ام به خدمتگذاری و ساماندهی اوضاع بپردازم.
این یک انتخابات دموکراتیک و سلامت بود که در فضایی بدون تنش به اتمام رسید و حالا بنده با اتکا به لطف خداوند بزرگ و اعتماد اکثریت اعضای مجمع بعنوان رییس فدراسیون فوتبال در برهه‌ای بسیار حساس تلاش حداکثری خود را برای به‌سامان رساندن شرایط خواهم کرد.
اما در این بین ذکر نکاتی ضروری است.

متاسفانه، شنیده شده دستوری از طرف شورای سیاست گذاری ورزش به شبکه‌های مختلف داده شده تا جهت زیر سوال بردن رای قاطع مجمع، تخریب حداکثری، دعوت از مخالفان و حتی تهیه گزارش‌های مردمی جهت دار در آن نهاد محترم باشد. درحالیکه باید در این روزها برای کمک به فوتبال ایران و تیم ملی جهت حضور موفق در جام جهانی 2022 که فرصت اندکی تا آغاز آن نمانده است کنار ما باشند.

باورکردنی نیست که این حرکت تخریبی با وجود رواداری اینجانب و همکارانم مدتهاست که در یک برنامه مشخص ادامه دارد مسئله‌ای که از زمان فسخ قرارداد سرمربی اسبق تیم ملی آغاز شده و صدها برنامه متعدد و دادگاه گونه با اقسام تهمت ها همچنان ادامه دارد درحالیکه موضوع فسخ یک طرفه قرارداد یک موضوع فوتبالی و جزو طبیعت این رشته ورزشی بوده و قبل و بعد از آن هم ده ها مورد در فوتبال رخ داده است و هیات رئیسه قبلی هم به استقبال رسیدگی کامل از سوی کلیه مراجع ذیصلاح در محاکم محترم اعلام آمادگی کرده و خود را پاسخگو می‌دانند.

به هرحال، تیم ملی فوتبال ایران با قدرت به جام جهانی قطر صعود کرده و مردم و هواداران به امید تکرار روزهای خوبی که در دو جام جهانی قبلی تجربه کرده‌ایم از ما انتظارات فراوانی دارند.

حضرتعالی اگر فرصت کردید بد نیست به تعداد برنامه‌های قبلی صدا و سیما نگاهی بیندازید و ازمدیران، تهیه‌کننده و مجریان سئوال کنید که آیا تا چه حد جانب انصاف و بی طرفی در خصوص اینجانب رعایت شده است؟

البته فدراسیون و بنده با وجود این موج بلند عداوت، دلمان قرص به اعتماد مردم، مسئولین نظام و رای حداکثری مجمع می‌باشد که کلیه موانع را با این امید پشت سرخواهیم گذاشت صد البته در این مسیر به همدلی و همراهی صدا و سیما که زمانی یار دوازدهم تیم ملی ایران بود نیاز داریم.
به خاطر داشته باشید که قرار است بزودی در مهمترین تورنمنت فوتبال جهان با حریفانی با حداکثر حساسیت به مقابله بپردازیم و بهتر این است که به جای صرف انرژی بیهوده و نزاع‌های داخلی، کنار هم متحد همراه تیم ملی کشورمان باشیم.

لذا، از شما به جد انتظار رسیدگی به این مسئله را داریم. به خاطر داشته باشید که فوتبال ایران و عزت مردم غیورش و بالا رفتن پرچم سه رنگ کشور عزیزمان، مهمتر از نام‌هایی هستند که می‌آیند و می‌روند و برای ما هم غیر از این نخواهد بود.

به امید پایان کارشکنی‌ها و احترام به آرای مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال که باوجود همه مسائل و تهدیدها و اقدامات عجیب تا لحظه آخر، پای فوتبال ایستادند تا شاید شرایط دوباره متناسب به میزان علاقه به این رشته ورزشی در ایران بهبود یابد. امروز توقع جامعه فوتبال از شما رسیدگی و پایان بخشیدن به این عناد غیرضروری و دستورات میان شبکه‌ایست که البته همانطور که گفته شد تاثیری هم در سرنوشت مجمع اخیر فدراسیون نداشت.


"بیـــــایید کنــــــــــار هم باشــــــــــــیم "
مهدی تاج
رئیس فدراسیون

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1668857

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =