افتتاح 47 طرح عمرانی برق رسانی شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

آئین همزمان افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های عمرانی و اقتصادی در هشت شهرستان استان، با حضور استاندار، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه، فرمانداران و جمعی از مسئولان برگزار و طرح های شرکت توزیع برق نیز بهره برداری شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ،مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بیان کرد: پروژه های این شرکت که در هفته دولت افتتاح شدند، در قالب هوشمندسازی شبکه، توسعه و احداث و اصلاح و بهینه سازی خطوط برق رسانی و تاسیسات توزیع برق و همچنین تامین برق متقاضیان جدید به اجرا درآمده است.

وی گفت: 15 طرح توسعه و احداث شبکه های توزیع برق با مبلغ 134 میلیارد و 758 میلیون ریال و 16 طرح اصلاح و بهینه سازی خطوط برق رسانی با اعتبار 161 میلیارد و 272 میلیون ریال افتتاح شدند.

وی افزود: هشت طرح در راستای تامین برق متقاضیان جدید شهری و روستایی با مبلغ 74 میلیارد و 39 میلیون ریال، شش طرح در قالب افزایش قابلیت اطمینان شبکه با اعتبار 97 میلیارد و 446 میلیون ریال و دو طرح هوشمندسازی شبکه و تجهیزات الکتریکی با مبلغ 20 میلیارد و 686 میلیون ریال، از دیگر پروژه های افتتاح شده محسوب می شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق تصریح کرد: برای افتتاح این 47 طرح برق رسانی، مبلغ 488 میلیارد و 201 میلیون ریال سرمایه گذاری شده است.

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1668919

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =